Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hegedűsök!? Szerintetek az...

Hegedűsök!? Szerintetek az alábbi hegedűk közül melyik lenne alkalmasabb?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, szerintem nekem 4/4-es méret kell, é sose hegedültem, és otthon az interneten szeretnék megtanulni. 1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]



2012. dec. 12. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hegedülni NEM fogsz otthon,internetről megtanulni. Hegedülni nem olyan mint gitározgatni. Nagyon komoly intonációra kell figyelni,tartásról,összehangolt vonókezelésről nem is beszélve. Ha kérdésed van írj privit válaszolok
2012. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 boboooka válasza:
100%

hegedülni képtelenség megtanulni otthon.. hallás kell hozzá..meg a vonófogás,tartás,akkor a fekvésváltások,az alacsony hangok lefogása,akkord,zenei kifejezések..

pl: ha azt mondanám, hogy fogjál le nekem az 'a' húron 'cis' hangot, akkor azt milyen ujjal fogod le és hol?

akkor III.fekvésbe, milyen ujjal lehet átmenni?

csak azért irom, mert már 8éve hegedülök..

és még zeneiskolába is elég nehéz volt megtanulni..

2012. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Otthon NEM fogsz hegedűt tanulni! Képtelenség! 6 éve játszok, hiába tudom a dolgokat, sokszor elrontom, és észre sem veszem, csak a tanárom! Ha hegedülni akarsz zeneiskolába menj! Ott kapsz hegedűt is

2013. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!