Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek késő elkezdeni?

Szerintetek késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

Már 4 éve zongorázgatok magamtól. Viszonylag jól is játszok, ahhoz képest, hogy soha egy szolfézs órám, vagy zongora órám nem volt. Zenéket írok 2 éve, tehát eléggé fogékony vagyok a zenére. Iskola után én szeretnék elkezdeni francia kürtön játszani. Tudom azt mondják, hogy sosem késő, de szerintem ez kicsit bonyolult hangszer. Szerintetek lenne értelme belefogni, vagy marad egy álom?

18/f



#zene #Francia kürt
2012. dec. 11. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"Soha ne add fel érd el az álmaid a kudarcok ne törjék a szárnyaid gyerünk állj fel próbáld meg még egyszer NEM LÉTEZIK OLYAN MIT NEM ÉRHETSZ EL"

és igen ahogy Deniz is megénekelte kitartással minden elérhető ha elkezded és időt szánsz rá gyakorolsz és csinálod akkor igen mindenképp érdemes csak tőled és az akaraterődtől függ

2012. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy késő. Vágj bele, nem veszíthetsz semmit...

Én 32 vagyok, és pár hónapja jött rám, hogy szeretnék megtanulni zongorázni...

2012. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg le "francia kürt"-özöd a vadászkürtöt addig inkább zongorázz :D az angol french horn egy rossz kifejezés,semmi francia nincs benne
2014. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3 vadászkürt sem a legszebb elnevezés, mivel az csak egy úgynevezett minden nélküli tölcséres karika, azaz naturkürt (régen azzal szórakoztunk, hogy nem használtuk a billentyűket úgymond naturkürtöztünk, a jobb kézzel állítgattuk a hangokat). Viszont Franciaországban kezdték el billentyűs kürtöt készíteni, melyből adódik a név is, de én inkább duplakürt-nek nevezem (persze ami ténylegesen dupla)


9 éve a kérdésnek, mi a helyzet? (persze ha azóta is figyeled a kérdést)

2021. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogy elkezdted-e és hogy megy. Én most kezdtem tanulni trombitán 38 évesen. (Fafúvós voltam 30 évig)
2022. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!