Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek késő 19 évesen...

Szerintetek késő 19 évesen elkezdeni basszusgitáron tanulni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 11:13
 1/7 anonim válasza:
Szerintem egyántalán nem. Apukám 35 évesen kezdett el gitáron tanulni és tök jól megy neki xD
2012. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly 19 évesen kezdtem el gitározni először akusztikuson kezdtem el amit a padlásról szedtem és rendbe raktam. Most 2 hónapja vettem egy elektromos szóló gitárt. Erősítőt meg egy helyi rock zenekar bandájától szereztem mert nekik már feleslegessé vált. Időnként átjárok hozzájuk próbákra hogy tanuljak tőlük valamit meg ha úgy van lehet beugrok én is hozzájuk :) Azért nem árt ha egy lány is van a bandába :D 20/N
2012. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 19-ik születésnapomon kezdtem el XD 22N
2012. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha sem késő elkezdeni, én 18 évesen kezdtem. Persze a nagy ok útjáról már lekéstél, akik 15 évesen már pubokban játszottak... de ez még mindig egy ideális kor. 20-25 környékén én már csak hobbinak ajánlanám, vagy örömzenélésre.
2012. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó pap holtig tanul.

Én most 16 évesen gondolkozok a dobon.

2012. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem késő!!! én 18 évesen kezdtem, most vagyok 21 és van egy normális bandám. mindenkpp vágj bele, ha szeretnél!!
2012. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
soha se késő, csak ha divatzenét tolsz
2012. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!