Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitáron, a pickupon az...

Basszusgitáron, a pickupon az egyik kis fém henger feljebb van mint a többi. Hogyan tudnám visszanyomni?

Figyelt kérdés

Tehát nem a pickup műanyag alapjának síkjában van a kis fém pöcök hanem feljebb lóg, már-már szinte a húr alatt közvetlen. Tudom hogy ez nem normális, valahogy vissza tudnám nyomni? Le kell szednem a gitárról a pickupot, vagy csak elég ha visszatuszkolom a helyére? Előre is köszi

squier prec bass



2012. ápr. 10. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Megkéreztem egy lajkust FB-n. Az volt a válasza hogy: ha nem zavarja a pengetésben, nem akadályozza a húr mozgását, és ha az összes húr kb. ugyanolyan hangos akkor nincs gond
2012. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen hamar válaszoltál. Végülis nem zavar a hangerőssége sem tér el a többi húrtól, csupán esztétikailag zavar. Ha könnyen meg lehet oldani akkor szivesen megcsinálnám de ha macerás akkor valóban mindegy :) Még erre ár tudnál kérdezni hogy mennyire nehéz megjavitani?
2012. ápr. 10. 13:17
 3/21 anonim ***** válasza:
én a saját squieremen ilyet nem is találtam :))
2012. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld!
2012. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Úgy hívják a "fémpöcköt", hogy mágneses pólus és vannak gitárok, ahol gyárilag különböző magasságúak, mert ez ad egyenletes kimenetet.

De a P-bass esetében egy magasságban kéne lennie szerintem.

Ha vissza tudod nyomni óvatosan, szerintem nyomd. nem hinném, hogy bármi bajt okoznál vele.

2012. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Pontosítok: mindig is ilyen volt, gyárilag így jött? Mert akkor tényleg ne bántsd, lehet, hogy direkt ilyen, bár általában úgy láttam, a P-style pickupoknál egy magaságban vannak.
2012. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Így jött gyárilag. Próbáltam nyomkodni, de enyhe nyomás hatására nem akar visszamenni, kalapáccsal meg azért mégsem szeretnék ráütni. Kicsit böki a szemem hogy az olyan, de pengetésben nem igazán zavar, inkább hagyjam azt tanácsoljátok?
2012. aug. 6. 22:12
 8/21 anonim ***** válasza:
Csinálj egy képet, had lássuk mennyire áll szarul.
2012. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Rendben, 10 perc és felrakom!
2012. aug. 6. 22:40
 10/21 A kérdező kommentje:

Meg is van!

A D húr alatt lehet látni a kiálló hangszedőt.

[link]

[link]

2012. aug. 6. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!