Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 24 évesen ugye még nem késő...

24 évesen ugye még nem késő elkezdeni basszusgitározni?

Figyelt kérdés

Tizenévesként két évig játszottam akusztikus gitáron, de abbahagytam, valahogy nem volt az én műfajom. Most felnőtt fejjel kedvet kaptam hozzá, hogy megtanuljak elektromos basszusgitáron játszani. Nem hivatásos zenésznek készülök, csak hobbi szinten szeretnék zenélgetni, lejátszogatni a kedvenc rock és metál dalaim basszustémáit.

Most 24 éves vagyok, és szeretném tudni, hogy nem késő-e már elkezdeni egy új hangszeren tanulni. Kedvem van hozzá, meg motivációm is, csak a korom miatt aggódom egy kicsit, mert azt hallottam, hogy húszéves kor után már nehezebben tanulunk meg bármit is, mint tizenévesen...


2011. dec. 18. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm pont annyi mint te, és most vett basszusgitárt.Szerintem nyugodtan vágj bele. Ha jó hallásod van és érdekel, menni fog.
2011. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia,szerintem gitározni tanulni sőt bármittanulnibármikorsosemkééső :) ha úgy érzed hogy nem fogod abbahagyni ill ha abba is hagyod de megengedheted magadnak h ott álljon a sarokban díszként akkor hajrá ha +csak hobbiból akarod tolni akkor meg pláne go ..sok sikert a haverok előtt..és őrült jó szórakozást ;) <---nem tehetek róla ma jó napom van :DDDD
2011. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sose késő! :D Sok sikert hozzá!! ^^
2012. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!