Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 évesen már késő elkezdeni...

17 évesen már késő elkezdeni basszusgitározni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha rendszeresen gyakorolsz (naponta min. 1x), akkor még van esélyed
2009. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi sem késő, gondolom nem ebből akarsz megélni, de ha igen még akkor sem vagy lekésve
2009. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 15 évesen is azt mondták, hogy késő. De elkezdtem és már egész jól megy.
2009. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 30. 07:05
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

baromság ez a késő duma... ha meg akarsz élni belőle úgy sem jön össze... ha szerelemből csinálod akkor meg akármikor elkezdheted . amúgy a bass gitár nem nagy cucc, én szólógitáron tanulok 15,5 éves korom óta, és már szinte minden számot eljátszok bass gitáron is, pl muse - hysteria

van ami arra íródik hogy ne lehessen eljátszani, hát az gáz :D egyébként meg még épp nem késő, fél éven belül bandában gitározhatsz.. szólóhoz kicsit több idő kell, én lassan 1 éve napi sok órát gitározok, és most vagyok ott hogy lassan fellépünk kisebb klubbokban.

2009. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni.;-) Én 17 évesen kaptam az első akkusztikus gitáromat, hogy majd tudjam a szerenádon kísérni az osztályt, és addigra meg is tanultam azokat a zenéket gitározni. Mára már igazán jól megy, és sosem unatkozom, hiszen mindig van egy gitár, amihez fordulhatok. Ha egyszer rákapsz, úgyis minden szabad idődben gyakorolni fogsz. ;-)
2009. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmihez sincs késő ha szívvel és lélekkel csinálod. Az egyik kommentel ellentétben állítom hogy igenis nehéz basszusgitározni, de ha szereted gyorsan megtanulod. Gyakorlásnak ajánlom hogy kezdj először pengetővel, majd szokj rá a két ujjas teknikára, majd a 3-ra és így tovább.
2009. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is pont 17évesen kezdtem bassgitározni :D

és félév után már volt nem egy koncertem ;)

soha sem késő, meg is élhetsz még belőle (a Slayer gitárosa is 21évesen kezdte) :D

2010. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%
Semmit sem késő elkezdeni:)
2010. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, haverom sokat bajlódott, kipróbált gitárt dobot mindent :D végül a bass gitárnál ragadt le, már olyan fél éve :D de sokat foglalkozik vele, pont mint én a gitárral :P ennek megfelelően félévkor jól meg is buktunk kémiából :D nem tudom velünk mi lesz majd, ez a gitár dolog most nagyon megy, egy kisebb fellépésünk volt eddig, most állunk majd neki a saját számoknak is... jah, és a bandánkban a basszus a legjobb, ha párhuzamba kéne állítani egy ismertebb bandával akkor a haverom Flea :P csak mögöttünk még nincs több mint 20 év :D
2010. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!