Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Powerstate pg 10 gitárkombó?

Powerstate pg 10 gitárkombó?

Figyelt kérdés

Helo Az volna a kérdésem, hogy mire elég az említett kombó hangerőben?

szettben szeretnék egy bmi gitárt venni ezért érdekelne

[link]


Köszi a válaszokat


2012. dec. 8. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra elég amire kitalálták: otthoni gyakorlásra.
2012. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szett otthoni gyakorlásra jó! az erősítő OTTHON ki fog szolgálni, nemhinném hogy halk lenne.. de torzított csatornától (ha van rajta) ne várj sokat.. ha rockosabb hangzást akarsz ahhoz már kell egy effektpedál, vagy vehetsz hozzá multieffektet de ezek már nem olcsó cuccok.. Korg AX3G multi 18k ft és ez eléggé kezdő cucc szóval.. jobban tennéd ha spórolnál egy kicsit és nem összevissza szettet vennél.


Egyébként mennyit szánsz rá? mert 30k kicsit kevés rá.. és ha komolyan gondolod a gitározást, tudod hogy nem fogod megunni két hét alatt, akkor sokkal érdemesebb beruházni minimum egy ilyen párosítást:


[link]


és


[link]


az erősítő modellező, brutálisan szól, nemkell hozzá külön effektet venni, mert modellezős.. egyébként én 3éve gitározok és otthonra szeretnék egy ilyet beszerezni :)

a gitár pedig rendben van kezdéshez.

kábel + hangoló meg ilyen dolgok már csak apróságok..

2012. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

A második válaszolónak: Sajnos az anyagi háttér nincs meg és a közeljövőben sajnos nem is lesz. Tudom, sokan monták a cort gitárokat kezdéshez, de sajnos csak 30- 35 k körül kéne kihozni. Azóta gondolkodtam az erősítőn hogy olyan 15-20 k körül néznék valamit. esetleg tudsz ajánlani ebben a kategóriában? A gitár szerintem megfelelő lenne. Az pedig szerintem is nyilvánvaló h komolyabb hangzáshoz effekt kell de erre sajnos jelenleg nincs pénzem szóval 15-20k körül torzítós erősítő kellene.

2012. dec. 9. 20:34
 4/6 A kérdező kommentje:

Esetelg ez?

[link]

2012. dec. 9. 20:37
 5/6 A kérdező kommentje:
lletve még az jutott eszembe hogy a gitár beállítása el van végezve gárilag vagy azt én meg tudom csinálni? Nem 0 ról kezdem a gitározást klasszukusom már van 2 éve
2012. dec. 9. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Válaszoltam privátba :)
2012. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!