Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót vegyek?

Milyen gitárkombót vegyek?

Figyelt kérdés
Fender squier bullet stratom mellé szeretnék egy kombót, csak és kizárólag otthoni használatra. Megbízható darabot szeretnék, de 10000-hez minél közelebb. Ezért gondoltam erre: Fender FM 10G. Aztán láttam, hogy nem sokkal többért vannak olyanok amiken több beállítási lehetőség van pl: Soundking AK 30a. Szerintetek milyet érdemes venni ilyen árkategóriában?

2012. nov. 22. 23:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Cort CM10G-t néztem még.
2012. nov. 22. 23:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó. Ennyiért nem fogsz lényegesen jobbat vagy rosszabbat kapni, és ha bejön a dolog, amint megengedheted magadnak, úgyis fogsz venni egy komolyabb erősítőt. A Soundkinget inkább elkerülném. Szerintem érdemesebb lehet valamilyen megbízható, nagyobb cég cuccát venni, pl Fender, Cort, Ibanez, Marshall, Vox. Sztem a Cort és a Fender is jó lenne, 'anno' nekem is egy 15W-os kombóm volt. Nem volt vele semmi bajom, csak hát mióta néha zenélgetek haverjaimmal, kellett a nagyobb hangerő.
2012. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

line 6 spider IV 15


30k ft de otthonra tökéletes, akármilyen hangzást lehet vele csinálni :)

2012. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!