Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2Pac-nak voltak gyerekei?

2Pac-nak voltak gyerekei?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyi?

2012. dec. 7. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom volt egy lánya.
2012. dec. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az az életstilus nem engedte volna meg hogy gyerekei legyenek :-) amit ő élt, de egyébként nagyon szerette a gyerekeket, majdan' tervezett volna , de csak elméletben, de nem, Pacnak nem volt gyereke
2012. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy tudom hogy nem voltak neki kölkei!

RAJTAM KÍVÜL ugyanis én vagyok a fia !

APUUUU GYERE VISSZA !!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. dec. 7. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
tegnapi 01:27, szerintem a pletykákból, meritettél, én Caliban élek, Pacnak nem volt gyere, gondolt rá hogy valamikor lesz, de az távlati volt, Bigginek volt, szerintem vele kevered, neki 2 lánya van, én nőként imádom a hip hop-ot és a west side-ot, a Dre legidősebb fia 31 éves Curtis, 1 évvel idősebb nálam, , nagyon nagy fazon, a másik fia 24éves lenne, de meghalt 20 évesen herointúladagolásban
2012. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom beirtam googleben hogy Tupac Shakur-s children és kiadott egy yahoos oldalt ahol azt irták hogy Yes a daughter .
2012. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
No, tupac didn't have any kids. I understand why you may assume that because he often referred to his family's children and the community children as his own, he cared for them and supplied them with their needs and wants. So he was not a biological father but he was emotionally, mentally, financially connected to children as if he were their father and they his children. He was a loving and caring person. ez egy new yorki barátom válasza, erre a kérdésre ,aki Pac köréből származik, ha gondolod leforditom
2012. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké fordisd le lécci !
2012. dec. 10. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, tupacnak nem voltak semmilyen gyerekei. Értem, hogy miért teszed fel ezt, mert gyakran említette a családja gyerekeit és a közösségi gyerekeket a sajátjaként, törődött velük és ellátta őket a szükségeikkel és akaratukért tett. Úgyhogy ő nem volt egy biológiai apa, de érzelmileg, szellemileg, anyagilag hozzájárult a gyerekek igényeihez , mintha ha ő az apjuk és ők a gyerekei lennének. Ő szerető és törődő személy volt.

2Pac 4 eva

2012. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a fordítást !!!
2012. dec. 11. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!