Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan halt meg?

Hogyan halt meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Egy picikét ciki a kérdés,de valaki eltudná mondani nekem,hogy Tupac hogyan halt meg?? rágugliztam de 14 éves vagyok és az angol tudásom még gyenge (dolgozok azon,hogy ez változzon) ahhoz,hogy ilyen témához hasonló szövegeket lefordítsak,magyarul meg nem találtam cikket. Nem rég óta hallgatok rap zenét,de az ő zenéje miatt hallgatom ezt a stílust és hallottam,hogy meghalt de nem tudom,hogy hogyan ezért örülnék ha valaki felvilágosítana :)



2012. okt. 9. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
agyonlőttek
2012. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! Szégyenlem is most magamat,hogy nem találtam meg a wikipédián ezt a cikket....
2012. okt. 9. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lelőttek a világ legnagyobb rapperét .

Kár érte , még űzte volna még mostis az ipart. :(

2012. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Lelőttek a világ legnagyobb rapperét .

Kár érte , még űzte volna még mostis az ipart. :("


Ha azt nézzük hogy az alatt a kevés év alatt amit a zenéléssel tölthetett az idő alatt zenét csinált akkor most mennyi lenne neki. Húú

2012. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egy piroslámpánál álltak éppen egy kocsiban,egy másik kocsi melléjük ment,és vagy 6-ot beléjük lőttek.egyből kórházba vitték,még élt asszem 3 napig,de végül meghalt...

RIP

2012. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő sosem fog meghalni.. Ő mindig velünk lesz West...
2012. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van,Legends never die.
2012. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ~Thuglife~ ***** válasza:

Meglőtték...de most sem vagyok képes felfogni, hogy miért halt meg :( egyébként, már nem egyszer lőttek rá, miért nem tudta volna ezt is túl élni? O.O mai napig rejtély, ki, és miért ölte meg..sok találgatás van, de a banda háború a valószínű, és az ésszerű..East Side vs West Side..

Biggie Smalls, kicsivel később ő is meghalt..

2012. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Thuglife:

Paccot azert oltek meg mert tul sokat mondot egy interjuban meg par zenei kiverte a biztositekot pl,,Killuminati'' az amiert tenyleg megoltek egyesek tudni velik hogy egy Elite valami olte meg alitolag valami Illuminatus ennyi am ku$rva jo repper volt es kar volt erte!! R.I.P West SD

2013. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!