Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeri valaki ezt a Tokio...

Ismeri valaki ezt a Tokio Hotel-es fanfictiont? Ha igen, leírnátok a címét?

Figyelt kérdés

Kb.1 évvel ezelőtt olvastam egy Tomos fanfictiont,amit most nagyon keresek egy pár hete.Ez egy fordítás volt,szóval ha csak angolul ismeritek,nekem úgy is jó.Amikor olvastam akkor még nem volt befejezve,kb. a 12-ik fejezetnél tartott.

A történet úgy kezdődött,hogy Tom mostohatesója(aki természetesen lány:D) írt egy naplót,amiben bevallotta,hogy szereti Tomot.Utóiratként odaírta,hogy tudta,hogy Tom el fogja ezt olvasni,és ne is álmodjon arról,hogy ő tényleg így érez.Tom válaszolt neki,és az első részben a naplón keresztül kommunikáltak(vagy inkább csak beszólogattak egymásnak). Valami olyanra is emlékszem,hogy Tomnak viszont tényleg volt egy naplója,amit rejtegetett,mert a mostohatesójával írta tele,a lányt meg egyszer megverte a volt barátja,vagy valami ilyesmi..

Szóval ha ismeritek,lécci írjátok meg a címét,mert már nagyon régóta keresem,és ez a LEGJOBB történet,amit valaha olvastam.

Lehet,hogy talán a könyvek,vagy az egyéb témába kellett volna írni a kérdést,de úgy gondoltam,hogy talán itt hamarabb ráakadnak a TH fanok.



2012. dec. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős a története, de nem jut eszembe a címe. viszont van pár oldal ahol vannak mostanában is jó TH-s storyk. =3
2013. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Linkelnél párat?:)
2013. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


én ezeket olvasom, mindenhol van több fanfic :3

2013. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Confessions
2013. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van, nem rég jött Skulls-ra :D

2013. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó TE JÓ ÉG!!AZ UTOLSÓ KETTŐNEK NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!:D

Komolyan,már nem hittem,hogy valaha is megkapom a választ:)

2013. aug. 21. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2014. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!