Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár márkát ajánlotok?

Milyen gitár márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most akarok elkezdeni elektromosozni... csak nem tom milyen márkában kéne gondolkodnom...Ahogy olvastam a vorson egy nem tul jó márka szóval azt kilőttem...gitárt pack-banszeretnék tokkal és erősítővel együtt max 42.000-ért...előre is kössz!!

2012. dec. 2. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

42k nagyon-nagyon szűk keret.. sajnos ebből nemfog kijönni semmi jó, max olyan amivel otthon tudsz valamit kezdeni, alapokat elsajátítani, de ez még garázsbandába se jó.. szóval ha később tervezel bandába játszani, és érdekel a gitározás, akkor érdemesebb most egy drágább cuccost venni. Itt van ez teljesen megfelelő kezdésre (OTTHONRA!): [link]


viszont ezzel a kis kombóval nemfogsz metallicát játszani, mert a hangzása nem olyan.. ha veszel hozzá multieffektet akkor már valamit ki lehet belőle csikarni..

[link]


vagy


[link]


az utóbbit használom (korg) itthon, tökéletesen megfelel akármire, bármit betudsz vele állítani, csak egy kicsit le kell ülni hozzá és állítgatni.. kezelni nagyon egyszerü..

Digitech-et nem ismerem, de azse lehet rossz..


Ha rám hallgatsz nem veszel szettet, mert ami használható benne az talán a pengető...

Szerintem gyűjtsél még hogy legyen minimum 65k-d és vegyél ilyet:

[link]


[link]


a kombó nagyon jó! megéri az árát, effekt nem kell külön hozzá, mivel modellezős kombó! akármilyen hangzást kihozol vele! jobban megéri mint egy olcsó kombó + multieffekt.

a gitárban két singlecoil és egy humbucker van. humbucker hangszedő arra jó ha metált is szeretnél tolni..

hangoló, kábel, pengető meg már a legkevesebb!

remélem segítettem!

2012. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!