Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet letölteni internetről...

Lehet letölteni internetről jogtisztán, ingyenes zenét?

Figyelt kérdés

Illegálisan természetesen le tudok tölteni, de egy prezentációhoz kéne aláfestő zene, és ahova a prezentációt viszem, fontos szempont, hogy semmilyen nem legális tartalom nem kerülhet bele. Zene nélkül viszont túl üres :(

Saját felvétel sajnos nem jó, hiába tudnék elzongorázni valami szép kis darabot, mert csak mobil hangfelvevőm van, ami szinte semmit nem ér. Ismerősök körében sincs semmi erre alkalmas eszköz, még a zenekarban játszó tanáromnak sincs.

Úgyhogy arra gondoltam, hátha vannak, akik ingyenesen felhasználható zenéket raknak fel internetre, és nem kérnek jogdíjat... nem tud esetleg valaki erről?

(Valami visszafogott zene kell, nem black metal.)



2012. nov. 26. 18:26
 1/5 anonim válasza:
You-tube downloader.
2012. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az illegális.
2012. nov. 26. 18:47
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem... legalábbis a you-tube lógója van rajta
2012. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amiben biztos vagyok, hogy személyes felhasználásra innen ingyen, legálisan tölthetsz le zenéket:


www.jamendo.com


Aztán van a "royalty free music" (teljesen más tészta), ahol csekély összegért szerezhetsz jogot a felhasználásra, végigolvasni a licenszeket még sosem volt türelmem az ilyen oldalakon.

[link]

2013. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gepzene ***** válasza:

Szemezgess, hátha:

[link]

2013. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!