Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi az esélyem arra, hogy...

I<3Cortez kérdése:

Mennyi az esélyem arra, hogy egyedül megtanulok akusztikus gitáron játszani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
You Tube-on néznék leckéket, plusz gitársulis könyveket olvasnék, ....hálás lennék, ha tudnátok még írni ilyen oldalakat, ahol tabokat, kottákat, videókat lehet találni...főleg Green Day-es számokat tanulnék, tanár nélkül
2012. nov. 18. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút lehetséges, hogy autodidakta módon is meg tudsz tanulni.:) Sajnos kottákat/tabokat nem tudok ajánlani, mivel nem játszok gitáron, de van olyan ismerősöm, aki egyedül tanult meg játszani, és kegyetlenül ügyes.:)
2012. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 2 éve játszok akusztikuson és 3 éve elektromoson. neten tanultam meg én is játszani rajta :)
2012. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
otthoni szórakozásra elég, meg haverokkal összeülni szórakoztatni magatokat, arra tudsz könyvből készülni, de ha terveid vannak, koncertezni szeretnél, embereknek megmutatni, hogy ilyet is tudsz, akkor ahhoz tanár kell, hogy ne tanulj hülyeségeket.
2012. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nem ,semmi koncertet vagy ilyesmit nem tervezek,csak haverokkal hülyüni, meg otthon magamnak,

Egyébként köszi abiztatast,majd igyekszem!!!! És nem sima akkusztikus,hanem elektroakusztikusom lesz lehet.....

2012. nov. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!