Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A párom dobos egy rock együtte...

Esztikesztike kérdése:

A párom dobos egy rock együttesben, és szeretném meglepni egy jó dobverővel, Azt mondta karbonszálas a legjobb, de melyik márka jó? A Vic firth-öt említette, de nekik nem láttam karbon szálasat! Illetve a Techra jó minőségű dobverőt gyárt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 15:09
 1/1 anonim válasza:
Én egy ideje Easton Ahead verőket használok, bár azt nem tudom, hogy itthon forgalmazza-e valaki, én még külföldön vettem tavaly. Az mondjuk alumínium, nem karbon. Hátránya, hogy baromi drága. A Techra nekem nem annyira ismerős, hallottam már róla, de nem játszottam még vele. Rossz nem lehet egyébként. Fa verőt semmiképp nem akarsz? Vic Firth, Pro Mark nagy választékban és viszonylag olcsón beszerezhető. Törni meg a karbon is tud.
2012. nov. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!