Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Belekezdjek a gitározásba, ha...

Belekezdjek a gitározásba, ha nincs lehetőségem arra, hogy tanárhoz járjak? Sikerülni fog interneten keresztül is? Inkább bele se kezdjek? Tudnátok gitárokat ajánlani, mert elég tanácstalan vagyok.10. 000 - 15. 000 Ft között ha lehet.

Figyelt kérdés
Minél hamarabb, és 13 éves vagyok

2012. okt. 28. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Én 11-12 évesen kezdtem gitározni , nekem sem volt tanárom, és igen szerintem interneten is meglehet tanulni,mert nem nehéz, ha szeretnéd segíhetek neked , csak írj privibe.

Az én gitáromat is 15 ezer forint körül vettük most lesz 4 éves, és még mindig nagyon jó állapotban van :D


Egyébként Ashton-t tudnám ajánlani , de a többit majd privibe , ha érdekel a dolog :D

2012. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lenny7 válasza:
Nem kell tanár...kezdj el dalokat tanulni hallásról és netről. Amikor úgy érzed kezdd el magad beleásni az improvizáció világába és gyakorolj NAGYON sokat. 10-15-ből elég jó kis akusztikus gitárokat tudsz már venni sz'al vedd meg a gitárt és csináld úgy ahogy te szeretnéd. Én is így csinálom csak villanygitáron. :)
2012. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
elszórakozhatsz vele, saját szórakoztatásodra, de rendesen nem fogsz tudni gitározni, bármennyit is gyakorolsz. ez nem egy olyan dolog, amit képekről-videókról lehet oktatni
2012. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne megtanulni szinte bármit netről, videókból? Az elhatározáson múlik. Inkább olyasmit nem lehet megtanulni, amihez nagyobb tér kell, hogy biztonságos legyen, vagy más személyek. Pl. harcművészeteknél és sportnál. Zenélni akár minden hangszeren is meg lehet tanulni pusztán netes infókból és videókból.
2016. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!