Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, tanácstalan...

Valaki segítsen, tanácstalan vagyok! Ti milyen oldalakat tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az 50-es évek Amerikájába, gondolok itt a rock and rollra, de főként az autókra. Imádom az uszonyos farkúakat!:) A gondom az lenne, hogy egyszerűen nem találok olyan magyar oldalakat amik ezekkel foglalkozna, esetleg még a külföldi oldalak is szóba jöhetnének ha találnék pár jót. A kérdésem az lenne, hogy tudtok olyan filmeket amik az 50-es évekbeli Amerikában játszódik? (nem baj ha mostani a film, csak az a lényeg, hogy akkor játszódjon.) mondanátok olyan magyar oldalt ahol olcsón tudok beszerezni pl.:50-es évekbeli autó maketteket vagy bármit ami kapcsolódik a témához, pl.: eredeti prospektus stb. vagy esetleg tudtok ilyen számítógépes játékokat? Bocsánat, hogy ajtóstól rontok a házba, csak egyszerűen már tanácstalan vagyok, nem találok semmit, amúgy sem annyira értek a géphez sajnos.

Ha valaki segítene, annak nagyon megköszönném!:)

Legyen szép napotok, sziasztok!


2011. aug. 13. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok otthon a témában, de google segítségével megpróbálok válaszolni.


Top10 film, ami az 50-es években készült:

[link]


Itt van az összes film, ami az 50-es években játszódik, de később készült (vagy korábban, de mindenképp az 50-es években játszódik):

[link]


Honlapok:

[link]

[link]

[link]


Cuccok:

[link]


Játékok:

[link]


Játékokból nagyon szegény a kínálat, 8-ból 4 Resistance, ami PS3 exkluzív és az 50-es évekbe játszódik, de semmi köze az 50-es évekhez.

2011. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!