Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha többféle gitáron is játszok...

Ha többféle gitáron is játszok, akkor nem lesz rosz hatással a tudásomra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én klasszikus gitáron tanulok, zeneiskolában, és lehet hogy azzal akarok továbbtanulni is. De közben van egy szólógitárom is, amivel itthon szivesen gyakorlok, és még ezen kívül basszusgitáros vagyok egy zenekarban. Szóval ha például sokat gyakorlok a basszusgitáron, akkor nem fog romlani a teljesítményem a klasszikus gitáron? Vagy esetleg még segít feljleszteni a hallásomat is? Előre is köszi a válaszokat(:
2009. aug. 4. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy lesz rád rossz hatással, sőt! bár én magam nem gitározok, de sok fiú haverom van akik igen, zenekarban is játszanak. tőlük tudom hogy minél többet, minél többféle gitáron játszol annál jobb lesz a zenei hallásod is.
2009. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz rosszabb, csak jobb!!

Én pl. eredetileg zeneiskolában hegedűre járok már 5 éve.

És tavaly elkezdtem gitározni akusztikuson, meg unokatesómnál szólón és basszeron. Szerintem már a hegedű is segítség a gitározáshoz, mert zenei gyakorlatot adott nekem...És amit tudsz akusztikuson azt tudni fogod szólón is..

A srác is bizonyítja, hogy több hangszerrel is lehet bírni ;)

http://www.youtube.com/watch?v=aGbGmZ09CG8

2009. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:D
2010. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!