Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Guns N' Roses énekese...

A Guns N' Roses énekese tényleg justin bieber rajongó?

Figyelt kérdés
Ez nekem hihetetlen , hogy rajonghat azért a nyomorékért???!!!

2012. szept. 27. 20:42
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Drága osztálytársnőim jóvoltából ismerem azt a ....
2012. szept. 28. 15:24
 12/34 anonim ***** válasza:
49%
No prob:) Ne foglalkozz vele! :) Foglalkozz azokkal, akiket meg akiknek a zenéjét szereted:):) ^.^
2012. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy igen, úgy hamarabb eltűnik, ha az emberek nem foglalkoznak vele, mintha mindenki utálkozna, mert az egy dolog, hogy nem szeretik, de így is róla beszélnek, szóval így egyhamar nem fog eltűnni a süllyesztőbe...
2012. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
12. Kezdem azt hinni, hogy te is valami bieber fan vagy... No ?
2012. szept. 28. 15:44
 15/34 anonim ***** válasza:
34%

12. is vagyok meg már nem tudom melyik:)

Hát, vannak jó számai! <3 De am kicsit lökött, de nézzük el neki:)

2012. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%

Ma 11:14-es vagyok, a 6.

Akkor szarozd le meg irkálj/mondj ilyeneket, amikor neked is akkora rajongótáborod lesz, mint neki, amikor te is akkora sikert érsz el, mint ő. Az egy dolog, hogy sokan utálják, de sokan szeretik is, és amíg róla beszélsz, rajta töröd a buksid, és a sok más idióta gyűlölködő is, addig ugyan ilyen "híres" marad.

Még mindig metál-fan vagyok, de akkor sem szarozok le egy egyetlen előadót sem, pláne nem olyat, aki ennyi embert rá tudott venni, hogy róla beszéljenek.

2012. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%
Én sem szeretem,de gondolkozz,szerinted magából csinált sztárt?Dehogy.Ráadásul biztos vagyok benne,hogy "szépítenek" a hangján,ugyanis a mai technikával ezt meg lehet csinálni.Mindazonáltal szerintem sem kéne nem ideillően szidni,mert van,aki szereti,hadd szeresse,nem kell beleszólni.Egy másik Metálos.
2012. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 happyday ***** válasza:
73%
És a médiának mindent el kell hinni?
2012. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Persze, hogy leszarozom, mert ő egy nagy nulla! Arról meg nem tehetek, hogy néhány hülyének az ilyen nyálas csöpögős b*zigyerek tetszik.
2012. szept. 28. 19:01
 20/34 anonim ***** válasza:
37%

FFFFFFFFUUUUUUU mit mondtam én neked? Tojd le, és ne sértegesd! A "tojd le" pedig nem szó szerint értendő!! Amúgy meg majd akkor szóld le, ha te is fel tudsz mutatni valamit!!


Béke.

2012. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!