Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Rammstein...

Mi a véleményetek a Rammstein Seeman cimü szárol? Nekem olyan érzésem támad mintha a lelkem megkönnyebülne, nagyon szeretem és ti?

Figyelt kérdés
Rammstein

2012. szept. 9. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én se sokat ismerek (személyesen), nyugi. Mármint lány Rammstein rajongót - magamon kívül, úgy értem. :D De azért koncerten elég sokat láttam. :D Igaz, nagyjából kukitúltengés volt, de hát egyébként szerintem ez evidens egy ilyen bandánál. :)


De, hogy ne csak offoljak, vissza a Seemann-hoz: belegondolva altatónak is tökéletes. Ha lesz gyerekem, ezt fogom neki esténként gitározni. Én legalábbis nagyon jó altatódalnak tartom. Tényleg megnyugszik tőle az ember lelke. A szöveg pedig annyira költői, hogy sokszor a kedvenc költőimet is veri. Én komolyan megkönnyezem ezt a számot. De zongorán eljátszva is nagyon szép. Na meg az orchestra versiont gondolom hallottátok már: http://www.youtube.com/watch?v=I3-54CxlDjw


Hát kövezzetek meg, ha nem Vivaldihoz hasonló szint. :D

2013. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:-D ràèreztèl a dologra azt mondtad költõi valòban. Till Lindemann költõ is , komolyan keress rà vannak versei verses gyûjtemènye, az irodalom tanàrom mondta mert kèrdezte hogy milyen zenèt hallgatok mèg az òràjàn is headset en, èn meg mondtam hogy Rammstein, erre meg mondta hogy az ènekes verseket is ìr ès nem is rosszak.
2013. jan. 24. 14:26
 13/13 anonim ***** válasza:

Aztaaaaa...? Nem mondoooooood? Fú, öcsém, de jó, hogy mondod...! Szerinted nem tudtam?! XD

2005-ben jelent meg 'Messer' címmel, egy párat már el is olvastam belőle, mármint verset és nagyon tetszettek. Terveztem már, hogy megveszem vagy valami alkalomra ezt kérem (a most karácsony a MHB maxi meg a Videos 1997-2012 miatt nem volt aktuális), de 9000 forint. :S Rohadt drága, de nem baj, majd spórolok rá, mert nekem nagyon kell az a könyv. :) Az illusztrációk is piszkosul tetszenek benne, legalábbis az alapötlete a dolognak.

Akartam róla magyar órán előadást tartani (kortárs költők kategóriában), de már nem is tudom, miért, nem lehetett... :/


Egyébként, ha már Seemann, még mindig: tudtátok, hogy a klipet egy magyar rendező (Kádár László) rendezte? :) Meg ő találta ki az egész videót, hogy legyen. Ahogy nyilatkozta: "A dal megérintette az én melankolikus, magyar lelkemet." :) Szerintem nincs olyan ember (apámon kívül, persze...), akit ez a dal ne érintene meg. <3

2013. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!