Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár átalakítás saját...

Basszusgitár átalakítás saját kezűleg segítség?

Figyelt kérdés

Hali

szereztem magamnak egy Vison basszusgitárt és arra gondoltam 1év után hogy már unalmas a kinézete:/így jött az ötlet hogy átalakítsam kicsit egy Rammsteines kinézetre.Konkrétan erről beszélek.

http://www.youtube.com/watch?v=x6EY375vlRQ

Ezek után jött az hogy a gitárt le kéne csiszolni,de mintha egy nagyon vastag műanyag borítás lenne rajta.Szerintetek azt le lehet valahogy szedni róla?vagy mit javasoltok.Az egész gitárt befedi ez a nagyon fényes és műanyag érzetű cucc.Mivel ez az első gitárom és más gitár nem is volt még a kezembe nem tudom hogy ez csak az enyémnél ilyen vagy a többinél is.Le lehet ezt csiszolni?



2012. aug. 20. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem Vison, hanem Vision lehet...

Legalább egy képet berakhattál volna, hogy értsük, mire gondolsz.


Amit vastag műnyagnak gondolsz, az valószínűleg magasfényű poliuretán vagy poliészter festék/lakk, amit gitárokon szoktak használni. Tehát valahol valóban műanyag, de nem úgy... :)


Igen, le lehet csiszolni.

2012. aug. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira nem értesz hozzá, hogy a lakkot is vastag műanyag borításnak hiszed, akkor még az ötleted is verd ki nagyon sürgősen a fejedből...
2012. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csufitsd el, ha pl nem a rammsteinos tag-e lenne a gitar hanem az egyik haverode, akkor ot biztosan lehordanad,a masik pedig hogy szerintem ugyse tudnad megcsinalni, s nefelj nemleszel te attol jobbgitaros se,1 bolond 100at csinal.
2012. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért néztem műanyagnak mert haverom gitárján nem olyan réteg van hanem egy sokkal mattabb és nem annyira csúszós lakk.Igen Vision gitár csak nem figyeltem.Képeket rakok fel majd
2012. aug. 28. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Különböző összetételű és vastagságú lakkokat használnak a gitárokon. Van, amit nem is lakkal, hanem olajjal kezelnek. Bár ez ritka az olcsó sorozatgyártott hangszereknél, azokon többnyire valami poliuretán vagy poliészter alapú lakk van.
2012. aug. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!