Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Rammstein...

Mi a véleményetek a Rammstein Seeman cimü szárol? Nekem olyan érzésem támad mintha a lelkem megkönnyebülne, nagyon szeretem és ti?

Figyelt kérdés
Rammstein

2012. szept. 9. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fura érzések kavarognak bennem közte, ez olyan gondolkodós, és nem megszokott szám a Rammsteintől. Mindnestre jó.
2012. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*közben
2012. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen egyetèrtek , nagyon szeretem a Rammstein t, az egèsznek van egy fura hangzàs vilàga persze pozitív èrtelemben ami màs ipari metàlt jàtszò együttesekben nincs meg, meg Till Lindemann nak vagy egy depressziv karakteres jelleme ami megint csak kihat a zenèjükre.
2012. szept. 9. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem ez az egyik kedvenc számom

tavaszi vagy nyári estéken van hogy nézem a csillagokat az égen és közben a Seemann-t hallgatom

Engem ez nagyon meg tud nyugtatni és utána jó kedvű szoktam lenni :)

2012. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Seemann? A Herzeleid albumról az egyetlen szám, amit napjában többször is meghallgatok. Valóban nagyon érzelmes, és kellemes érzés hallgatni. Bár a szövegét nem fordítottam le, ami kár, mert eddig azt szoktam meg, hogy a Rammstein-zenék nagyon nem arról szólnak, amire először tippelnék.xD
2012. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Herzeleid-ról az Asche zu Asche mellett még ez a kedvencem
2012. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja, meg a Wollt Ihr Das Bett In Flammen Sehen is
2012. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaja mint a Weisses Fleisch a szövege szerint, ahogy èn èrtem, kicsit durva mòdja az udvarlàsnak :-D
2012. szept. 12. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sírok rajta. Kedvencem a Herzeleid-ról.... :')
2013. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na vègre egy làny Rammstein rajongò :-D
2013. jan. 23. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!