Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha Freddie Mercury még mindig...

Ha Freddie Mercury még mindig élne, még mindig zenélne?

Figyelt kérdés
A Queen-ben? Vajon mekkora zenék születtek volna még?
2012. aug. 30. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már biztos, hogy nem énekelne (saját hangból). Egy énekes minél öregebb, annál jobban megy el a hangja. Hallgass meg példának egy Omega számot. Kóbornak is sokkal gyengébb mára a hangja, mint mondjuk '67-ben. Szerintem már nem lett volna olyan sok híres száma, hisz már a halála idején is más volt a "trendi". Ettől persze aki szerette, azokat a számokat is szerette volna.
2012. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem biztosan. Bár lehet már nem a Queenben. Énkinézem belőle hogy simán David Guettával is összeállna ha ma élne :D

mellesleg egyszer azt nyilatkozta hogy ha megunják az emberek Queent, elmegy sztriptíztáncosnak :D

2012. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talán:) Vagy csak néha összeállna a Queen, de úgy koncertsorozatot lehet már nem
2013. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 76%-os van jelenleg itten:)
2013. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan zenével foglalkozna, ha nem is a Queenben de valahol tuti. Interjúkban is elmondta, hogy eljon majd az a kor amikor cikis lenne ugrabugralni es fel ala rohangálni a színpadon mint akkoriban mert akkor is mar a 40hez közelített korban. De a zene az amivel foglalkozna, pl opera irányában is mozgott, érdekelte mindig is a balett. Mindig az új irányzatok érdekelték.
2018. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!