Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek rockhoz/m...

Milyen gitárt vegyek rockhoz/metálhoz?

Figyelt kérdés
[link] ez jó lenne?

2012. aug. 25. 18:16
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
am most sok embernek az a baja hogy most kezdek el gitározni és anyuci vesz nekem egy jó gitárt?
2012. aug. 26. 23:35
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez már am annyira szánalmas, a kérdező azt kérdezte jó lenne-e a gitár arra a célra amire ő szeretné-e, adott egy stílust meg egy árat amiből ki kéne jönnie, miért kell baszogatni? Nehéz megemészteni ,hogy neki telik jobb cuccra vagy mi? Meg mi az hogy a coverek eljátszása nem gitározás? Ha ő annyit szeretne akkor miért kell baszogatni? Meg ,hogy napi órákat skálázgasson? Könyörgök a nagy gitárosok jó ha a fele ismeri ezeket. Van egy célja, egy elszántság és kellő keret a megvalósításhoz, akinek ez fáj annak valszeg mélyen magába kéne néznie.
2012. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
[link] véhül ez a gitár lesz ismerősöm gitározik és segített dönteni :D és am nyugodtan baszogassatok megszoktam de akkor is megtanulok gitározni
2012. aug. 27. 00:27
 34/38 anonim ***** válasza:
Jó, bocs ha bunkó voltam..Egyébként ha nemfogsz beleunni, és hosszútávra tervezed, akkor nagyon jó kis gitár :)
2012. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
hát én még metálhoz még mindig ibanez-t javaslok..:D 100 felett az éri meg..
2012. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira elszánt és tényleg komolyan akarja venni a gitározást, kicsit utánanézhetett volna alapdolgoknak, például egyáltalán mi is az a gitár és hogy működik...

Mert a GYIK nem a legjobb forrás erre.

A net tele van hasznos és elolvasásra érdemes információval, a Google pedig mindenki számára megmutatja pár jól megválasztott keresőszó beírásával.

Sokkal többet ér velem, mint itt kérdezősködni. Persze nyilván itt könnyebb belekiabálni a levegőbe, hogy segítség, csak éppen a kapott válaszok is nagyjából ezzel az igényességgel bírnak...

2012. aug. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Bocs, természetesen nem "sokkal többet ér velem", csak "sokkal többet ér vele" :)
2012. aug. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Hello erdekel hogy megtutal-e tanulni gitarozni...
2015. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!