Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek rockhoz/m...

Milyen gitárt vegyek rockhoz/metálhoz?

Figyelt kérdés
[link] ez jó lenne?

2012. aug. 25. 18:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mint már mondtam a gitározás nem coverekből áll! először is k*rva sok skálát kell megtanulnod, aztán gyakorolni, gyakorolni és gyakorolni! Nem akarlak elkeseríteni, de a skálázás rohadt unalmas tud lenni, mindig ugyanazt odavissza eljátszani.. tököm ki volt vele még begyakoroltam őket, de meglett az eredménye! és én naponta skálázok egy és fél - két órát minimum.. szóval gondold meg, mert ha nem vagy kitartó akkor tíz perc skálázás után félre fogod dobni a gitárt (a 150k-st).. én csak ezért mondom h KEZDÉSRE elég egy OLCSÓ KEZDŐ gitár... attól hogy jobb anyagi helyzetbe kerültetek, nem kell minden forintodat az első gitárra költeni.. mikor én vettem az első elektromos gitáromat, 15k ft-ért vettem használtan ismerőstől. erősítőm se volt, csak egy olcsó efektpedál amit a számítógépre rákötöttem és a hangfalakon szólt a gitár hangja... én 20kból vettem magamnak gitárt + efektet.. elkezdeni tökéletes volt rajta, nem is akartam akkoriban jobbat, mert tudtam, hogy gyakorlásra bőven elég!
2012. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Akkor meg költse csak a lóvét a kisgyerek. Legalább pörgeti a gazdaságot. Meg aztán figyeljük árgus szemekkel a gitárshoppot, mert valószínű 2-3 hónap múlva lesz egy fasza gityó fenn fillérekért. :-)
2012. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Am nyugodtan mondjátok hogy úgy is feladom de ha egyszer profi gitáros leszek kiderül hogy nekem lesz igazam
2012. aug. 26. 21:38
 24/38 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen stílust szeretnél játszani? Mondanál pár zenekart?
2012. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

ÉDES ISTENEM x'D attól hogy veszel magadnak EGY KEZDŐNEK egy HALADÓ GITÁRT, attól kiba*zottul nemleszel profi :D :D úristen xD amúgy meg ahhoz, hogy profi légy jópár évet kell ZENÉLNED (zenélés nem egyenlő a coverekkel).. Egyébként az aggaszt a legjobban, hogy hogyan jelenthetsz Te ilyet ki, hogy ha majd profi gitáros leszel.. Életedben nem fogtál még gitárt a kezedben, és ilyet mersz kimondani.. hát mindegy..

sok sikert ifjú kezdő profi gitáros drága gitárral anyuci pénzéből.


Bye

2012. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csak segíteni szeretnék de nem igen hallgatsz meg... hát akkor ennyi..
2012. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
mit fikázza mindenki? Nekem több ismerősöm is pl pont schecteren kezdett. mai napig gitároznak. ha olcsó szart vesz, nagyobb az esélye, hogy nemtetszik neki, és abbahagyja. 150ezer ft pedig nem a világvége, és meglesz az eredménye, hogy jó gitáron kezdett. ha egy fejládát is venne mellé, megérteném, hogy felesleges egy kezdőnek, de pl egy kezdő sofőrnek sem muszáj ladával kezdenie, így egy kezdő gitáros is kaphat értelmes hangszert. nem értem hol a gond
2012. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
na végre valaki megért engem
2012. aug. 26. 23:20
 29/38 anonim ***** válasza:
Squier Bullet Stratocaster 30k ft.. nemtudom miért szar gitár, én örültem volna ha egy ilyenen kezdhettem volna! de azóta már jobb gitárom van, szoval mindegy. vegyen amit akar, legalább pár hónap mulva egy fasza hangszert vásárolhatok aprópénzért. sok sikert
2012. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
ez már tényleg csak az irigységről szól :D én meg egy 70ezres gitáron kezdtem, aztán alig volt hozzá kedvem, mert szar volt. elcseréltem egy hasonló árú, de jobb minőségi gitárra, és azóta napi több óra gyakorlás.. ez történt vagy 3-4éve. szóval ha olyan gitáron kezd az ember, amibe nem szerelmes, úgy konkrétan, akkor könnyű eltérni a céltól :D
2012. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!