Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fémhúros akusztikus gitáron...

Fémhúros akusztikus gitáron milyen fajta zenéket érdemes játszani? Melyek hangzanak rajta jól? Ilyenre gondolok mint pl: blues, rock, stb.

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 12:17
 1/2 Gittyoslany válasza:
Tulajdonképpen a legtöbb műfajnak van akusztikus vonatkozása, és rengeteg rock vagy blues zenész csinál az elektromos gitáros számok mellett akusztikusakat is. Én úgy vagyok vele, hogy inkább kísérni való, mint szólózni, ha pedig szólózol, azt akusztikus kísérettel érdemes, mert jobban hangzik, mint elektromossal. Én a nyújtást szoktam kerülni, mert az elég nehéz a feszes húrok miatt, és annyira nem is hangzik jól (de ez egyéni vélemény).
2012. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akusztikus rockszámok vannak dögivel, köztük nagyon sok elég jó szám, de például countryra is tök jó.
2012. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!