Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitart szertenek venni de nem...

Valaki 1969 kérdése:

Gitart szertenek venni de nem tudom hogy milyent. Melyik a legjobb a Fender CD-60 az Ibanez V-50 NJP?

Figyelt kérdés
Es a Cort gitarok azok jol? bocsi a helyesirasi hibakert

2012. aug. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A Cort-ok jók az árukhoz képest általában.


Az említett Fender és Ibanez szerintem nagyjából hasonló minőségű lehet a műszaki adatok alapján.

Mivel egyiken se játszottam, látatlanban azt ajánlom, próbáld ki mindkettőt és magad döntsd el, melyiknek jobb a hangja és melyiken kényelmesebb játszani.

2012. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi. en szivesen kiprobalnam csak netrol rendelem es nem tudom kiprobalni :(
2012. aug. 17. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs a közeledben olyan bolt, ahol árulják?

Így eléggé lutri. Szerintem kevés ember akad itt, aki mindkettőt használta már, a többi meg ugyanúgy csak hallomásból szerzett információkat tud mondani. De talán akad valaki.

2012. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Fender CD 60-ason játszottam már, és NAGYON JÓ. Meg merem kockáztatni, hogy ebben az árkategóriában a legjobb!

És a Cort gitárok szerintem egyáltalán nem jók...

2012. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted miért nem jók a Cort gitárok?


Hány Cort gitárt használtál már hosszabb ideig, hogy valóban megalapozott legyen a véleményed?

2012. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!