Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani hogy eredeti a Beats fejhallgatóm?

Figyelt kérdés
Jövőhéten érkezik meg amerikából és az eladó azt állítja hogy teljes mértékben eredeti esetleg valami sorozatszám szerint meglehet nézni hogy eredeti vagy bármi nyoma van annak hogy kamu?
2012. aug. 6. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű a dolog, képeken kell nézned a különbséget a kínai(bb) és a Beats között, írd be google-be, hogy "how to tell if a beats ... is fake"


... helyére a típust.

2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De ha belinkeled honnan vetted megnézem, hátha meg tudom mondani.
2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rendben feltöltök róla képet mert még nem érkezett meg de az eladó feltöltött róla képet ami szerint eredeti^^

[link]

[link]

2012. aug. 6. 21:34
 4/11 A kérdező kommentje:

állítólag még ezis fontos mármint Dr.Dre feje hologrammosan van rajta vagyhogyan

[link]

2012. aug. 6. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megállapítani, pont nem olyan képek.

Egyébként ha vatera, akkor már 90%, hogy kamu.

De majd ha megjön itt összehasonlíthatod:

[link]


És nem hologramos az a kép, egyszerűen rá van nyomtatva. Viszont az alapján eredetinek tűnik (vagy csak nagyon jó másolat).

Mennyiért vetted? Ha lényegesen olcsóbb akkor biztos eredeti.

2012. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint ha lényegesen olcsóbb biztos kamu
2012. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20ezer
2012. aug. 7. 11:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor kamu, újonnan a legolcsóbb FÜLhallgató 30k, fejhallgató nincs 50k alatt, még használtan is drágább, mint 20k.
2012. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elemfedél belső felén van egy kód, és dr dre aláírása (a studion). Mindegyiken van valahol egy szám, amit ha beírsz a beats weblapján, kiírja hogy eredeti-e.
2012. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 akosrakos ***** válasza:

Nézd meg a dobozon hogy Dr. Dre feje világos -e. Aztán azt is figyeld meg ,hogy a pánját nehezebben lehet -e állítani. És még azt is hogy a dobozban sok kézikönyv van -e.

Én is egy ilyen csávótól fogok majd rendelni 15.000 ft ért (apród.hu -n) egy EREDETI Monster Beats By Dr. Dre CT Tour fülhallgatót. És szerintem eredeti ,mert a képen "L" alakú Jack csatlakozó van. a fülhallgató fejes része fémből van. Van rajta Controltalk amin HANGERŐSZABÁLYZÓ is van! És van neki állítható vezeték pántja. Ha ezzek rajta vannak akkor 100% hogy az Eredeti. Mert azt tom ,hogy a Beats Tourból már kétféle Replikai változat is van csak az egyikben az nincsen a másikban pedig az nincsen és a Replikai Controltalkosban nincsen Hangerőszabályzó!

2013. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!