Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most vettem egy sennheiser cx...

Most vettem egy sennheiser cx 300-ii-es fülest vaterán 9ezerért, hogy lehet megállapítani hogy eredeti e?

Figyelt kérdés
Az anyaghasználata nagyon jó, ugyan úgy néz ki mindenben mint a képeken egy eredeti, de ez előtt 3ezerforintos fos fülesem volt(nem is agybadugós) mégsem érzem a hatalmas minőségbeli ugrást, pedig mindenhol azt írják összesem lehet hasonlítani őket. illetve a zaj kiszűrése sem az igazi, bár elég fura a fülem, ott lehet az a baj.

2012. ápr. 17. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hangtechnika kissé becsapós "kezdők" számára, mert ha valami igazán jó minőségű, az nem azt jelenti, hogy "húdeúgyszól leesnek a tökeid haver, ha meghallod", hanem csupán annyit, hogy tiszta a hangja, nem torzít, nem színez, dinamikus.

Én CX-880at vettem, kétszerannyiért (egyébként jó drágán vetted, főleg vaterán), ott is ez a helyzet, hirtelen kipróbálásra nincs katarzis.

Idő kell hozzá, használd, hallgass mindenféle zenét, pár nap után észre fogod venni a különbséget, és ha huzamosabb használat után kipróbálod újra a régi, na az viszont lesúlytóan rossz lesz... :)

2012. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2012. ápr. 19. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!