Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ESSEMM az ilyen apuci anyuci...

ESSEMM az ilyen apuci anyuci kicsi fia?

Figyelt kérdés
Csak mert azt a jólétet amit a klippjeiben mutat, kötve hiszem hogy a zenélésből fedezi.
2012. aug. 1. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Több dalában is benne van, hogy az apja még kicsi korábban elhagyta Őt és az Édesanyát. Egyébként Kapuváron egy kisvárosban él, a klipjeiben az is látszik, hogy panelba. Szerinted ha annyira ki lenne tömve pénzes, minimum egy családi házban élne(szerintem). Az is lehet, hogy ugyanúgy mint bármelyik másik ember, napi 8 órákat melózik. Én sem ismerem személyesen, így nem tudom. De szeretem a zenéjét, mint ember szimpatikus(a facebook posztjai, de leginkább a dalszövegei alapján, amiket egytől-egyig magának ír).

Bár Én alapból pozitívan állok az emberekhez, és nem feltételezem egyből a rosszat(mint mások).

2012. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem baj hogy a "tré" játsszik főszerepet az összes dalában...Attól hogy valaki tisztába van a saját képességeivel, még nem biztos hogy az élete is annyira fényes lenne.Értelmezzétek a szövegeket...Béke Essemm!
2012. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rossz májú vagyok, de magyarázd már meg hogy a "tré"-hez hogy jön a cabrio?!
2012. aug. 9. 10:14
 4/6 anonim válasza:
67%
Ember, senki nem születik Cabrioval a s*gge alatt.Már alkotott valamit amiből kifolyólag megteheti hogy ilyen kocsikban ül...de ezt nem anyuci,apuci rakta alá, hanem az ami az övé, azt a saját maga erejéből érte el.
2012. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 serial killer válasza:
66%
Miből gondolod, hogy a cabrio a sajátja? :)
2013. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%

"3 műszakban nyomtam a gyárban a szar melót. Cigi szünetekben fejben írtam a Hello demót" 07. Hogyan itélitek meg magyarország hiphop kultúráját? Melyek az elsődleges fellelhető különbségek más nemzetekéhez képest?


SÜTI: Magyarországon a hiphop kultúra az, hogy van egy-két jó, nameg egy csomó szar. Az meg, hogy mi a különbség? Hát hogy ott van pénz, itt meg nincs. Meg mivel külföldön már nem termelnek ki annyi fát, ott a levegő is jobb. HAHA. Garázs foreva!


A semmiből lettek a legnagyobbak! M.o. 1 számú rappere

2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!