Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuci kicsi fia?! Elegem van...

Anyuci kicsi fia?! Elegem van már! Bővebben

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám. Nincs állandó munkahelye(sose volt) van mikor egy héten 1-2x elmegy dolgozni aztán 2 hétig itthon ül, a gép előtt semmit sem csinál, de anyu mindent elnéz neki. Múltkor ellopott anyu bukszájából 3000Ft-t persze rám lett fogva mikor egész nap otthon se voltam. El lett neki nézve. Nekem meg suli kezdérsre kell a pénz tőlem meg elveszi, van mikor 500FT-val megyek el suliba, mikor végzős vagyok mindenre kell fizetni, meg ha elküld vásárolni az átszámolja hogy mit vettem mennyiért és az utolsó forintig visszakéri.

Múltkor is már ezen összeveszett az apuval, h tőlem mindent fillért számon kér a tesóm meg ha lop az el van nézve. Egyszerűen már nem bírom, most is összevesztem anyuval mert megmondtam neki hogy miért ő meg ki füvet nyírni és mért nem küldi a ki a tesómat mikor egész nap itthon volt és megint nem csinált semmit! És még én vagyok a rossz :( 19/L


2011. szept. 16. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Anyukàdnak ha igy megfelel,akkor ne törõdj vele, nem tudsz mit tenni.
2011. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért te mész vásárolni? Menjen ő! Ennyi linkóci faszi. Úristen ezekből sosem lesz ember.
2011. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem is az hanem hogy tőlem minden fillért visszakér, egész nyáron dolgoztam abból vásároltam be cuccokat sulikezdésre, tesómnak meg ő vásárolja a ruhákat is...miből különb mint ő? mikor semmit se csinál...
2011. szept. 16. 17:07
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Elsőszülött.
2011. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos vannak ilyen szülõk, hogy különbséget tesznek a gyerekei között. En is igy nõttem fel,tudom milyen érzéseid lehetnek, igen fàjó.
2011. szept. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
90%
vannak ilyen szülők.én például pont fordítva élem át.hugomat szekálják mindenért,mindent neki kell csinálni,szoktam segiteni én is de engem nem csesznek le semmiért,őt mindenért.. ilyenek a szülők :/
2011. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

"Azt a lovat ütik, amelyik jobban húz." ez az egyik a másik lehet hogy anyádnak szokás szerit a fiával szorosabb a kapcsolata.


Nincs igazság. Sem egyenlőség. Ezekre jót viszont nem lehet írni.

2011. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

sajnállak :S


nekem is ilyen

a nővérem 25 éves és még mindig velünk lakik,a 4 éves kislányával nem is foglalkozik szinte,ahogy hazajön a munkahelyéről,leül a gép elé és mindenki le van szarva


és amikor még nem talált munkát,akkor is egész álló nap itthon volt és gépezett egésznap,és anyámék meg nekem mondták hogy mosogassak el,porszivózzak ki,teregessek ki,törölgessek el,menjek el boltba,masszírozzam meg a lábukat,és ezek után még legyek kitünő tanuló

persze nővérem akkor is gépezett amíg én ezeket csináltam

és neki soha semmiért nem szóltak,én meg ha elfelejtettem pl kivinni a szemetet,már egy lusta disznó voltam,egy utolsó senkiházi,akit bárcsak ne szültek volna meg


meg úgy birom,hogy nővéremnek a szülinapjára mindig vesznek egy csomó k.rva drága parfümöt meg csilli-villi ékszereket meg mindent,engem meg a szülinapomon fel sem köszöntenek.


a legutóbbin is,fel se köszöntöttek,erre mondom nekik: -Amúgy csak úgy mondom,hogy ma van a szülinapom.... erre rám orditanak: -Kit érdekel?!

és én meg mit kaptam ajándékba? 5000 Ft-ot,amit 3 nap múlva el vettek tőlem és azt mondták hogy majd visszaadják

hát azóta se láttam viszont...


13l

2011. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Na, az ilyen rokonoktól kell gyorsan elmenni, amint lehet, és vissza se nézni. Legalább megbecsülnének, ha már a másik ilyen tehetetlen, tutyi-mutyi.
2011. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk kicsit más a helyzet mert 3-an vagyunk testvérek. Én vagyok egyedül lány ezért mindent nekem kellett megcsinálni főzni, mosni, takarítani, vásárolni mellette tanulás persze. De velem nem foglalkoztak se suli ügyben se sehogy. A bátyám a kis kedvenc ő az 1. szülött. Semmit sem képes megcsinálni mindent a segge alá kell tolni és a szüleim még meg is teszik minden fenntartás nélkül. Az öcsém meg még kisebb, de ő is fontosabb mint én.
2011. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!