Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuci kicsi fia?! Elegem van...

Anyuci kicsi fia?! Elegem van már! Bővebben

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves bátyám. Nincs állandó munkahelye(sose volt) van mikor egy héten 1-2x elmegy dolgozni aztán 2 hétig itthon ül, a gép előtt semmit sem csinál, de anyu mindent elnéz neki. Múltkor ellopott anyu bukszájából 3000Ft-t persze rám lett fogva mikor egész nap otthon se voltam. El lett neki nézve. Nekem meg suli kezdérsre kell a pénz tőlem meg elveszi, van mikor 500FT-val megyek el suliba, mikor végzős vagyok mindenre kell fizetni, meg ha elküld vásárolni az átszámolja hogy mit vettem mennyiért és az utolsó forintig visszakéri.

Múltkor is már ezen összeveszett az apuval, h tőlem mindent fillért számon kér a tesóm meg ha lop az el van nézve. Egyszerűen már nem bírom, most is összevesztem anyuval mert megmondtam neki hogy miért ő meg ki füvet nyírni és mért nem küldi a ki a tesómat mikor egész nap itthon volt és megint nem csinált semmit! És még én vagyok a rossz :( 19/L


2011. szept. 16. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "szülők" majd ne csodálkozzanak, ha a gyerek rá se nyitja az ajtót. Aztán majd a kiskedvenc lesz az, aki a füle botját se fogja mozdítani. Nehogy bármelyikőtök is visszamenjen majd nekik segíteni, mikor kérik. 13 éves lány, majd te is kiabálj rájuk, ha megkérnek vmire, hogy kit érdekel??
2011. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

mindig a tervezett gyerek a sztár, annak van kinyalva a valaga. ezek szerint te csak becsúsztál nekik.

ez nem téged minősít, hanem őket.

ezért örülök neki, hogy egyke vagyok, és az én gyerekem is az lesz, mert nem szeretném, hogy folyton balhézzon a testvérével. eddigi életemben az esetek 80%-ában azt látom, hogy a tesók csak ölik egymást, 10%ben elviselik, és a maradék 10ben pedig kitartás, szeretet, béke, happiness.

2011. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a baj, hogy egykéknek meg kevésbé megy az együttélés később.


Itt szülők nagyban a hagyományos értékek (csaj-pasi otthoni szerepe) mellet szocializálni akarnak. Meg igaz az elsőt sokszor elkényeztették, de pont ezért a másikat már nem akarják. :S

2011. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért látom akkor nem csak én vagyok ilyen 'helyzetben'

2011. szept. 17. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!