Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Rammsteint?

Szeretitek a Rammsteint?

Figyelt kérdés

Szeretitek? ha igen miért, ha nem, miért nem?

Kedvenc szám?


13/L



2012. júl. 18. 05:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
88%

Régen szerettem, de valahogy olyan egyformák az új lemezeiken a számok, hogy ritkán hallgatom. Az Amerika az egyik kedvencem tőlük, meg a Sonne.

25/N

2012. júl. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Az Engelt kifelejtettem. Pedig az a legnagyobb kedvencem tőlük.
2012. júl. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 chrishu ***** válasza:
89%
Én nem szeretem a "klasszikus" metált inkább Stratovarius-t, Wisdom-ot és hasonlókat hallgatok, de néha jól esik 1-2 Rammstein szám.
2012. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc bandám, mindegyik számukat szeretem a Wilder Wein, Alter Mann kivételével, de még azokat is meghallgatom. Hogy miért tetszik? Mert egy olyan energiát ad amit semelyik más bandánál nem találok, olyan erőteljes a zene mint sehol máshol, képesek megújulni úgyis, hogy maradnak a stílusuknál (LIFAD lemez), mert minden egyes számukat szeretem ami még sohasem fordult elő egyik másik bandánál sem, mert a szövegeiknek jelentése van, mert pont annyira őrültek csak (jó értelemben) amennyire kell. Kedvenc szám: Hilf Mir.

19/f


Ami viszont érdekelne, hogy neked tetszenek? 13 éves lányok ugyanis ritkán rammerek :D

2012. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
83%

utolsó vagyok, teljesen egyetértek:)

Nagyon szeretem a zenéjüket. azon kevesek közé tartoznak, akiknek minden albumuk itt csücsül a laptopomon. Imádom a szövegeket is, mert (csak ezt sokan nem veszik észre) a legtöbb daluknak komoly jelentéstartalma van, ráadásul németül vannak írva:) szerintem e német sokkal jobban illik a metálhoz, keményebb hangzása van:) Ezenkívül a bandatagok is nagyon jó fejek és nem nagyképűek. Meg hát a show a koncerteken... el sem tudom képzelni, hogy nem lehet őket szeretni:))

2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
36%
amúgy 19/L
2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
36%
*és azt a kartam írni, hogy utolsóvan teljesen egyetértek, bocsi:D
2012. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
65%

Mi az hogy! Imádom őket! Kedvenc bandám, egyszerűen eszméletlen amit csinálnak! Mindegyik számukat imádom, de talán a Mein Herz Brennt és a Moskau állnak a legközelebb a szívemhez :D

14/L

2012. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
69%

Én nem szeretem a Rammstein-t, hanem egyenesen imádom :D

Hogy miért?

Nos azért mert mindegyik számuk egy remekmű

Szinte kivétel nélkül imádom az összes számukat

Mindegyiket remekké teszi a német nyelv

Mesterien és egyedien egyszerű zenéjük mindig változatos, nem találsz köztük két egyforma számot

És mikor az ember azt hiszi a zenéjük már nem lehetne jobb, akkor elolvassa a dalszövegeket (esetleg magyarul) és dob egy hátast :)

Látvány show-ban meg természetesen az első helyen állnak, nincs még egy ilyen előadásmód a világon mint ami a Rammstein-nak van

És nem is megy a zene rovására

Kedvenc szám?

Ezt a kérdést mindig szeretem, bár általában a számaiknak majdnem a felét leírom :D

- Asche zu Asche

- Seemann

- Wollt ihr das Bett in Flammen sehen?

- Das alte Leid

- Sehnsucht

- Engel

- Bestrafe mich

- Du hast

- Bück dich

- Mein Herz brennt

- Ich will

- Links 2 3 4

- Sonne

- Adios

- Reise, Reise

- Dalai Lama

- Keine Lust

- Mein Teil

- Stein um Stein

- Mann gegen Mann

- Hilf mir

- Rosenrot

- Rammlied

- Ich tu dir weh

- Haifisch

- Donaukinder

- Mein Land

- Wilder Wein

- Stripped


azt hiszem most így ennyi \m/

2012. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

hú de örülök, hogy ennyien szeretik. :)


Negyedik: Igen, nagyon! A kedvencem a Moskau, a Pussy, az Engel és a Mein Herz. :)


Nagyon tetszenek a szövegek is, viszont nem nagyon tudok németül, úgyhogy sokszor az angolt kell elolvasnom, hogy értsem.


Mellesleg nem tudjátok, hogy terveznek-e valamikor koncertet? Azt tudom, hogy tavaly volt a Papp Lászlóban, de idén vagy jövőre lesz?

2012. júl. 19. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!