Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Rammsteint? Ha...

Szeretitek a Rammsteint? Ha igen mért? Ha nem mért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok!
2010. máj. 20. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:
És melyik a kedvenc számotok?
2010. máj. 20. 14:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, de inkább az új számokat, mert dallamosabbak, régen szerintem nem voltak ennyire kreatívak. Szerintem szépen letisztultak.
2010. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tetszik.
2010. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én szeretem a rock zenét,de inkább nu metal,alternatív metal,metalcore....

a rammsteint viszont nem,mert sztem valamelyikük náci(rammstein-adolf hitler,ird be a youtubeba...),ahogy észrevettem...egyébként sem tetszik...

én ill ninot hallgatok meg slipknot,atreyu...

2010. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20:59 vok

ezt elfelejtettem:)

15/F

2010. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én régen nagyon szerettem,ma már nem szoktam hallgatni,csak nagyon ritkán.Kedvencek:Mein herz brennt,Moskau,Alter mann,Sonne,Der meister,Wo bist du,Spiel mit mir,Amour,Tier,Spieluhr,hát több hirtelen nem jut eszembe.Nagyon egyediek,látványos a show-juk,nincsenek elszállva maguktól,stb.Régen rengeteg infóm volt róluk,minden újdonságot tudtam,de valahogy mostanra lenyugodtam,áteveztem békésebb vizekre,de azért szoktam néha nosztalgiázni.Jó,hogy mondtad,hallgatok is egy kicsit.

18 L

2010. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20:59-es: egyik sem náci, nyugodj bele ! ha nem vetted volna észre, a Hitler c. "számot" a Sonne alapjából csinálta vmelyik agyatlan barom. (nyugodtan írd be a youtube keresőjébe, h Rammstein - Links...) És ne hidd el az ilyen "szóbeszédeket", amiket idióta, Rammsteint nem ismerő emberek találnak ki, az állítólagos nácizmusukról !


Egyébként én imádom őket, nagyon jók, szókimondóak, kicsit provokatívak, ami szerintem így van jól.

2011. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bocsi, ez lemaradt: 17/L

az előző voltam

2011. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Imádom a Rammstein. Ők a kedvenc bandám, eszméletlen jók... igazából nem is tudom kifejezni, hogy miért szeretem őket.

Kedvenc számaim: az összes (de tényleg)

13/L

2011. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!