Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szólógitár multieffekt pedál?...

Szólógitár multieffekt pedál? (többi lent)

Figyelt kérdés
azt tudom hogy effekteket lehet állítani vele de tulajdonképpen a szó szerint rajta lévő pedál mire is jó? Mert láttam egy multieffektet ugyan azt tudja a kettő de az egyiken csak gombok a másikon pedig már pedál is van. Ennek pontosan milyen haszna is van?
2012. júl. 17. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Asszem' megnyújtja a hangot amit pengetsz.
2012. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

"Asszem' megnyújtja a hangot amit pengetsz."

Gitárt még életedben nem láttál ugye?


Pedál alatt mit értesz? Sima nyomópedált, vagy a billegtethető nagyobb méretűt?

Ha az elsőt, akkor az a funkciója, hogy színpadon éles helyzetben gyorsan tudj egyik hangszínről a másikra váltani.

Ha az utóbbit, akkor ezt expression pedálnak hívják, és különböző paraméterek lehet vele vezérelni élőben, akár hangerőt, akár wah effektet, de akár visszhang sebességet is.

2012. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj de okoska valaki, a saját dolgoddal törődj ne azzal, hogy láttam-e gitárt. Majom.
2012. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!