Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avril Lavigne vagy Billie Joe...

Avril Lavigne vagy Billie Joe Armsrong (green day)? :DD

Figyelt kérdés
kinek jobb a zenéje?
2012. júl. 10. 03:55
1 2 3 4 5 6
 51/56 Kriszti8 ***** válasza:
0%

nah amikor Avril karriere elindult kb akkor énekelte el a basket case-t.De Avril az évek során képes volt fejlődni és fejleszteni a hangját ellentétben Billijoe-val aki még mindig repedt fazék:))meghallgattam egy koncertfelvételt és azt kell h mondjam katasztrófa:DDAvril nem majmolja csak mivel szereti őket elénekelt tőlük egy számot de édes mindegy-.-""Nikelback-től is elénekelt de csak azért mert SZERETI...ETTŐL MÉG NEM MAJMOLJA ŐKET-.-""ti is énekeltek valamit és rögtön majmoljátok sa szerzőt vay az előadót??

értelmezni kéne a szavak jelentését-.-""

2013. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha már arról van szó hogy ki hogy néz ki: Avril mindig szét van sminkelve. Smink nélkül ő sem szebb. Tovább nem veszekedek mert már unom.
2013. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet fejezni a vitát!!!
2013. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Lavigne-t egyszerűen utálom, a hideg is kiráz ettől a műcsajtól . Irritáló, tehetségtelen, pózer műnő, akinek nincs és soha nem is volt stílusa,mivel már a karrierje elején eladta magát a médiának. Mindig azt a trendet erőltették rá ami éppen divatban volt. Például,amikor a cicababa "stílus" divatba jött ,naná hogy belőle is az lett. A nem létező énektudása és a nyávogós, nyivákolós kommersz hangja sokszor még a kislány rajongóit is alulmúlja. Az is gáz,hogy a műzenéit rocknak/punknak adják el. Aki nem elfogult ezzel a kis ribizlivel és ismeri az igazi rock/punk zenéket annak egyértelmű, hogy Avrilnek semmi köze nincs a rockhoz és punkhoz. A pop kategóriába való,de abba is ordenáré,mert a hangja hiába autotune még úgyis pocsék. A rock/punk életérzése is teljesen hiányzik a szövegeiből. Az összes dalszövege értelmetlen,gagyi és semmitmondó. Én a középfokú angoltudásommal negyed óra alatt jobbat írok. Az interjúiból ítélve elég butának is látszik, csak éppen a sok nulla ízléssel rendelkező kislány szerint ő menő, pedig igazából csak egy hulladék ripacs. A kinézetét se tudom dicsérni, mert attól, hogy magára ken 1 kiló vakolatot még nem lesz szép, sőt inkább csak rondább mivel a smink tönkreteszi a bőrt. Smink nélkül a középszert se éri el a külseje. A "hírsz tú nevör gróing áp" megjelenése után már a tágabb látókörűeknek érezhető ,hogy Gagyril Lónyál (gyk.: avril lavigne) rohan oda ahova való. Süllyesztő a neve.

Elnézést , ha mérges szemekre találtam, de ez is egy vélemény ami NEM ELFOGULT.

2013. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:

" Elnézést , ha mérges szemekre találtam, de ez is egy vélemény ami NEM ELFOGULT."


:DD Nos , az a helyzet , hogy sok igazság van benne , de a magának a válasznak a megfogalmazása és szóhasználata igen is elfogult. Én régóta Green Day fan vagyok , annak idején ismertem ezt a csajt is , de nem fogott meg , mivel a szövegeiben vajmi kevés értelmét és még attól is kevesebb életérzést találtam. A Green Day majmolásával inkább az a probléma , hogy a csaj több számot/klipet is plagizált több előadótól , nem csak a GD-től ,például a girlfriend c. száma a Rubinoos-i want to be your boyfriend számáról lett plagizálva. Kinézetre átlag mai pop énekesnő ,nincs sok fantázia benne. Szerintem.

2015. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:

Talán még annyit , hogy nem érdemes foglalkozni olyanokkal akiket nem szeretünk , mert ha foglalkozunk velük , beszélünk róluk akkor azzal csak az adott sztárnak teszünk jót. Ezért van a sok bulvárszenny is , hogy csámcsogjanak rajta az emberek , semmit nem számít , hogy pozitívak vagy negatívak-e a hozzászólások. Ugyanígy van itt is.

Ennyi , béke veletek.

2015. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!