Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avril Lavigne vagy Billie Joe...

Avril Lavigne vagy Billie Joe Armsrong (green day)? :DD

Figyelt kérdés
kinek jobb a zenéje?
2012. júl. 10. 03:55
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
najólvan Zelcsi..nyugi...megoldjukxd AVRIL NEMJOBB A GREEN DAY JOBB ÉS KÉSZ ROHATTULJOBB ÍRNÉK CSÚNYÁBBAT IS DE AZT NEMENGEDI EZ A FOSxd szóval a green day jobb de ezzel most teljesen ellentmondok a békítőüzenetemmel de nemérdekel mert a green day jobbxddd
2012. szept. 5. 17:41
 22/56 A kérdező kommentje:
repedt fazék? Avril és a Basket case...hát jólelcseszte....olyan hamis mint a szar csak szétvan szerkesztve és ezt teis jóltudod...green day koncerteken egy darab hamis hangot nemtalálsz és tudodmiért? mert Billie Joe profi és kész a képeken nincs ps a zenében nincs szerkesztgetés ezt nevezik rock nak hallgasd meg a when its time ot ha ezt repedt fazéknak hívod te nemvagy ember... http://www.youtube.com/watch?v=Rxc1t6XsWSo
2012. szept. 5. 18:16
 23/56 A kérdező kommentje:
totál jó a hangja koncerten is és amit mutattam az jóvolt de most kom ha aztmondjuk h Avril jobb akk elhúzol a p*csába?
2012. szept. 5. 18:24
 24/56 anonim ***** válasza:
100%

tessék egy élő felvétel Billie Joe-tól: http://www.youtube.com/watch?v=r5aQFRc4okE

annyi a különbség az eredetitől, hogy a közönség ordít. :D pont mint az eredeti. Csak jobban ordít :P

2012. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
92%

Hozzám beszélsz? Nem is ismersz . Honnan tudod hogy kapafogaim vannak? Nem vagyok egoista, de a fogaim tökéletesek :P

Ja és:

én: "Istenem Kriszti. 10 éves vagy hogy nem tudod ELFOGADNI mások véleményét"

te: "nemtod ELFOGADNI h vannak akik nem szeretik azt a fos együttest "


Jéé még a szövegemet is lopod . És honnan tudod hogy k. vagyok?

És én egyáltalán nem akartam rád erőltetni azt hogy szeresd a Green Dayt. Csak be akartam ezzel a videóval bizonyítani hogy a Joe-nak nincs "repedt fazék" hangja. És tudod a playback-et és az előben éneklést meg lehet különböztetni. Nekem meg is van hozzá a "szuper képességem" . És ha végig nézted volna a videót, amit linkeltem akkor szerintem te is rájöttél volna arra hogy ez valódi ÉNEK.


Remélem hogy "kamu vagy". Mert rossz látni hogy egy lány így viselkedik. De tényleg :( . Szereted Avrilt szereted, de tanulj meg VISELKEDNI, és ne idegenekbe köss bele. Mert erősen szánalmas vagy. Részemről a vita be van fejezve, hallgass csak nyugodtan Avrilt, egészségedre, de remélem csak egy fiatal 10-13 éves lány vagy aki majd megváltozik és normális lesz. Szia.

2012. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs kapafogam és a szabadidőmet gitározással töltöm...még meg se csókolt senki akkor mért lennék k*rva és mért tölteném az úrszélén a szabadidőmet?13 éves vagyok te magadnál vagy?
2012. szept. 6. 20:22
 27/56 anonim ***** válasza:
87%
Bocsánat. Még szerencse hogy megkérdeztem előre hogy: "Hozzám beszélsz?" .
2012. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús hogy ti ketten a 15. évetek előtt álltok mégpedig sokkal. Egyébként, miért kell trágárkodni? Nem menő , ha egy 13 éves lány így beszél Krisztike... Én is lehordhatnálak téged mindennek (tulajdonképpen jogosan), de nem érdemes felhúznom magam miattad. Ha netalántán több vagy mint 13 akkor meg ásd el magad.
2012. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve a majmolás szóra:ha barátnőd, vagy bárki, akár én is eljátszok egy GD számot, akkor ügyelek arra, hogy hasonlítson az eredetire. Nem félig átalakítom, meg máshová teszem a hangsúlyt...
2012. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Avril saját maga írta a számait??? Mert ha nem, akkor végül is csak annyi történt, hogy fogtak egy kis tinicsajt, írta neki egy szöveget, "dalt" körítettek hozzá, és ennyi... de Billie Joe, Mike, és Tré (Tré előtt meg Al Sobrante) rengeteg energiát, időt belefektettek egyetlen dalba... A GD minden egyes dalszövegét BJ írta... És a zenét BJ, Mike és Tré (korábban Al Sobrante) rakta össze... SAJÁT ENERGIÁBÓL!!!
2012. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!