Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avril Lavigne vagy Billie Joe...

Avril Lavigne vagy Billie Joe Armsrong (green day)? :DD

Figyelt kérdés
kinek jobb a zenéje?
2012. júl. 10. 03:55
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Nekem a green day a kedvencem es egykor meghallgattam avrilt mert az egyik baratnom kedvence volt de sosem szerettem:D
2012. dec. 25. 18:28
 42/56 anonim ***** válasza:
100%

Green Day a válasz , Avril meg a divat kategóriába való inkább

18/F

2013. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 Lizzie-chan ***** válasza:
100%
Egy időben szerettem Avrilt, de amikor megláttam, hogy így majmolja a Green Day-t, rohadt nagyot csalódtam benne.. most, pár perc alatt végig gondolva az egészet, most már egy hatalmas tinip1csának tartom.. Green Day 4ever! ♥
2013. jan. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Én se kedvelem, mert tényleg majmolós a csaj: Most jött össze a Nickelback énekesével és már el is énekelt egy számot tőlük.... hozzáteszem szar lett az a cover is mint az állat.
2013. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Avril Lavigne csak playbackel, nem tud énekelni csak tátog és hamarosan megy is a süllyesztőbe , ezek után egyértemű hogy a Green Day-re esik a választásom
2013. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
76%
Én mindkettőjük zenéjét szeretem, de a Green Day szövegei szerintem egyedibbek, több témát is feldolgoznak mint Avril. Szal Billie Joe. :)
2013. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem azért , de szerintem a kérdés kiírója se egy százas xD
2013. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

ja , hogy merülhetett fel benne a kérdés....

Az életkora az egyetlen mentsége

2013. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Nem fogok vitatkozni csak megmagyaraznam.....az egyik baratnom avrilt szerette nagyon en meg a green dayt es gondoltuk megnezzuk,hogy az emberek tobbsege melyiket hallhatja szivesebben.enis ugygondolom,hogy a green day sokkal jobb es ha csak ugy kipattanna a fejembol ez a kerdes enis ertelmetlennek talalnam de ez egy fajta kozvelemeny kutatas.nekem is van sajat velemenyem...nem azert tettem fol a kerdest mert nemtudok valasztani kozuluk.
2013. febr. 18. 18:22
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

Értem én :D de a valóságot nem igazán tudod lefedni ugyanis a gyakori kérdések zene kategóriájában lévők 90%-a rocker és pont ezért választották a GD-t. Viszont , a valóságban avrilt "szeretik" többen , mert jóval populárisabb és sokkal jobban eladható, emellett egy nagy szar az egész csaj a zenéjével együtt és ugye a "legyek rárepülnek a szarra", továbbá avril rajongóinak a 90%-a 11 év körüli kislány (nem azt mondom hogy ez olyan baromi sokat jelent, de azért jelzésértékű). Régebben avril zenéje valamivel jobb volt , de mára egy divatmajom cicababa lett belőle , ez látszik a szar ribancos dalszövegeiből is SZERINTEM!!! Ez egy magánvélemény volt.

Szóval a lényeg az hogy avrilt többen szeretik, de ez nem azt jelenti hogy ő jobb , csak ahogy már mondtam " a legyek rárepülnek a szarra"

2013. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!