Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezért miért néznek hűlyének? :O

Ezért miért néznek hűlyének? :O

Figyelt kérdés

Lány vagyok ,és a többi barátnöm állandoan cikiz ,hogy miket hallgatok.

- Mes

- Mentha-

- SiskaFinuccsi

- FankaDeli

- Srácok a putriból.

- Mc Forma

- Della Mc.

- Rico

- Stok.

- Mc Göz.

- Smile off Hall

- Hösök


Ezeket hallgatom és mindig azt mondják h mien sz*rokat halgatsz te.

Csak azért mert nem azt hallgatom ami a viván trendi zene.

Télleg hűlye vagyok vagy mivan ?

Lány 15


2009. júl. 10. 11:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hello Szia :)


Énis csaj vagyok, és jópárat énis halgatok ezek közül :) Bár én jobban rámegyek a Boose Broavaz meg a Wacuum Airs témákra, de mondjuk Gőzit,A srácok a putribólt és a Hősöket igencsak csipázom :)


A többi buxus meg rohadjon meg, aki emiatt hülyének nézne :)

Én meg kiröhögöm mer a discoba rázza a pics*ját, amig én a nagy rap partykon "yo-yo"-zok :)


Na pacsker ;)


L/17

2010. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
szerintem ezek ezerszer jobbak minta ladi kaka vagy bármelyik hülye amerikai pi..a zene mert ezek szólnak valamiről.csak így tovább .Szebb jövőt
2010. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

15 év az már középsuli, ha jól számolom, tehát elég gyerekesek az osztálytársaid ha nem fogadják el azt, hogy van saját ízlésed és nem a tucatzenét hallgatod. esetleg próbáld meg az ő irányukba nem erőltetni és a társágukban az ő zenéjüket hallgatni. persze légy kritikus, ami nem tetszik nem kell meghallgatni. mindenesetre ha te nyitsz feléjük az növeli az elfogadottságod, de ha elzárkózol az régen rossz.

ezek az előadók nálam sincsenek a toplistában, de dobj egy pü-t ha borsodi vagy és bemutatlak egy barátomnak.

2010. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

nem tudom privátot irni mert az e-mail cimed nincs kint :É


...am nem vagyok Borsodi , káár , a kedvenc elöadom is az ... Thysta (H) :É

2010. szept. 12. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!