Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezért miért néznek hűlyének? :O

Ezért miért néznek hűlyének? :O

Figyelt kérdés

Lány vagyok ,és a többi barátnöm állandoan cikiz ,hogy miket hallgatok.

- Mes

- Mentha-

- SiskaFinuccsi

- FankaDeli

- Srácok a putriból.

- Mc Forma

- Della Mc.

- Rico

- Stok.

- Mc Göz.

- Smile off Hall

- Hösök


Ezeket hallgatom és mindig azt mondják h mien sz*rokat halgatsz te.

Csak azért mert nem azt hallgatom ami a viván trendi zene.

Télleg hűlye vagyok vagy mivan ?

Lány 15


2009. júl. 10. 11:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Legalábbis én amiatt, hogy mit hallgat más ember, amiatt sose cikiznék senkit. Főleg nem a barátnőmet :S
2009. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük. Bár én nem ismerem ezeket a zenéket,de nyugi,én sem valami hűdedivatos zenéket hallgatok ('80as évekbeli gótzenék,industrial,cybergoth) és én is kaptam az oltást az osztálytársaimtól.
2009. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
egyikről se hallottam még.de nem vagy hülye.neked ez tetszik és kész.
2009. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Tény,hogy ezek valóban valami eszméletlen gagyi,háztáji "zenék" - de igazából senkinek semmi köze hozzá,hogy te mit hallgatsz.
2009. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes zenéket hallgatsz :), én ismerem mindent, és ne törődj vele mit mondanak mások, nekem is ez volt 10 éve, mikor elkezdtem hallgatni, még kazettán, hogy csak néztek, hogy mi ez a szar. Most így 10 év után visszagondolva, szerencsés voltam, hogy ez fogott meg annak idején. Bár az előadók többsége különbözik egymástól, mármint a mondanivalójuk, de ha eltudod választani a dolgokat, akkor szerintem nem lesz semmi probléma, tehát pl siska és hősök teljesen mást képvisel mint fanka. Hallgasd csak bátran. a többi meg halgassa a divat zenét, meg ami ömlik a dobozból :)

21/F

2009. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok


Miért lenne ez gagyi zene?? Gondolom végig hallgattad mindent, és így alkotsz véleményt, mert e nélkül elég nagy butaságot beszélsz. Kérlek hallgasd meg akkor egy FankaDeli - Fekete levest vagy épp FankaDeli - Magyar földre számot.

2009. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az előadók kb. felét ismerem és szeretem, szóval azt tudom mondani, hogy ez a zene általában csak azoknak sz*r akik nem értik a mondanivalóját, márpedig mostanában egyre többen csak divatból hallgatnak ilyen zenét.

De a lényeg, hogy ha neked ez tetszik ezt hallgasd, hiszen nem egyezhet mindenki zenei ízlése.

Nekem is mondták már, hogy szar zenét hallgatok...mert az illető mást stílus felé húzott.

De nem érdekel hiszen ha azt vesszük a legjobb bnőmmel teljesen eltérő a zenei ízlésünk Ő inkább metált hallgat, én igazából szinte mindent de leginkább az elektronikus felé hajlok de nem mondjuk egymás kedvenc zenéire, hogy sz*r...tudjuk, hogy a másik ezt nem szereti és elfogadjuk.

:)


14/L

2009. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
dehogyis vagy hülye, és is szeretem az ilyen zenéket! nagyon is! + a children of distance-t is sokat hallgatok :)
2009. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel, engem is idegesít, ha valaki a másikat a zenei ízlése miatt leszólja. Ráadásul az ilyen számok tartalmazzák a legnagyobb igazságokat. :)

17/F

2009. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz hozám feleségül jönni? XD Még egy emberrel nem találkoztam, aki ilyet hallgatott volna, nemhogy lánnyal.
2009. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!