Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezért miért néznek hűlyének? :O

Ezért miért néznek hűlyének? :O

Figyelt kérdés

Lány vagyok ,és a többi barátnöm állandoan cikiz ,hogy miket hallgatok.

- Mes

- Mentha-

- SiskaFinuccsi

- FankaDeli

- Srácok a putriból.

- Mc Forma

- Della Mc.

- Rico

- Stok.

- Mc Göz.

- Smile off Hall

- Hösök


Ezeket hallgatom és mindig azt mondják h mien sz*rokat halgatsz te.

Csak azért mert nem azt hallgatom ami a viván trendi zene.

Télleg hűlye vagyok vagy mivan ?

Lány 15


2009. júl. 10. 11:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég sokan hallgatnak ilyet... Nem csak ez a zene, meg a Viván a trendi zene létezik. Én mondjuk ezeket pont nem szeretem, teljesen más az ízlésem, de szerintem ennél nagyobb baromság nincs, amikor valakit ez alapján ítélnek meg. A legjobb barátnőm ilyeneket hallgat, mégsem vágom a fejéhez azt, hogy milyen gagyi zenék a kedvencei. Ez tök magánügy. Viszont te se szólj le másokat azért, amit ők hallgatnak, például azok sem jobbak, akik írkálták, hogy ennél jobb nincs, meg hogy ezeknek a zenéknek van a legtöbb mondanivalója. Mindenkinek más zene nyújt olyat, amiben megtalálja azt a gondolatot, amit keres, nincs ilyen, hogy ebben vagy abban van a legtöbb mondanivaló. Szóval ne foglalkozz velük :) De ne is kezdj el most itt pörögni, hogy ők meg hallgassák a divatzenét. Neked sincs jogod leszólni mást. (Mielőtt jönnének a fejemhez vágott kijelentések, hogy én tuti a divatzenéket szeretem: leginkább kemény zenét hallgatok, de abból is csak olyat, aminek van lényeges mondanivalója.)
2009. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dehogy vagy hülye:)

Így kell ezt csinálni.Legalább nem vagy divatemó,vagy diszkóspiccs mint az átlag 15 évesek...Sajnos ismerek egy pár ilyet:D

Az meg durva,hogy az én zenémet is hallgatod:D

Rosszat nem mondhatok rólad:P


Üdv:StOk


[link]

2009. júl. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

nem vagy hülye, én is imádom ezeket, és lány vagyok, nekem unokaöcsém mondta hogy milyen szarokat hallgatok...aztán kapta az oltást rendesen :D

na nehogymár beszóljon ha neki nemtetszik, főleg ha még ő jön hozzánk, beszól hogy mit hallgatok?!...

te leszóltad őket mert a trendi zenéket hallgatják? sztem nem, akkor meg ne dumáljanak!

ezeknek az előadóknak legalább van valami mondanivalójuk, és nem éneklik 600szor el uazt a refrént...

punnany massifot is imádom! ;) dj r-nold ;) Rendben Man,Wolfie ,Stika,Zsigabá ;)

18/L

2009. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Legeslegnagyobb Istenkirályok ebben a szakmában akiket felírtál :D

Egyátalán nem gáz hogy ilyet hallgatsz...Sőőőőt....lassan nagy divat lessz..:)

Igaz fiú vagyok és én nagyon csípem azokat a csajokat akik azt hallgatják amiket én...persze többit is de ezeket főleg...:D

2009. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Előző vok!

Kifelejtettem de nem mintha fontos lenne

Siska-t rühellem mert nem valóság amit művel...

HőSöK a BEST :D

2009. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye,értelmes vagy!

A sok divatb*zi zenét nem érdemes hallgatni,semmi értelmük sincs!Csak a pénzről szól minden ami a viván megy!

2009. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is ezeket hallgatom!!!!! Kedvenc:Rico, Fankadeli, Mes
2009. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy hülye, nekem van egy lány osztálytársam aki slipknotot tankcsapdát meg ieneket halgat ami szerintem rosszabb:D amúgy én is iesmi zenéket hallgatok:D

13/F

2009. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

mc gőz az nem is gagyi de mindegy,sztem elég kö*ögök

hogy ezért csesztetnek.

2010. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Dehogy van baj ezzel azéért mert hiphápot hallgatsz? egyáltalán nem ciki bírom a rap csajokat X)

imádom a rap csajokat:D

2010. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!