Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok nekem?

Milyen gitárt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Basszerosnak készülök, tapasztalatom csekély, tehát kezdő vagyok. Milyen stílusban játszok? Leginkább a korn és slipknot meg disturbed, vagyis a heavy, illetve a nu-metal stílusú zenékhez kötődök inkább, és szeretnék megtanulni jól slappolni. Viszont, nem akarok egy nagyon kezdő gitárt venni, akár 100Ft-ot is ráköltök, de ennél többet nem nagyon szeretnék. Hallottam hogy az Ibanez SR 305 IPT nagyon jó, viszont drágálom, igaz csak egy kicsivel több mint 100e, de mégis . Hol találnám meg ezt a márkát illetve fajtát használtan? ki tudna segíteni?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.!



2012. jún. 17. 21:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

értem persze, nem csak azért vennék, hogy most slappeljek, meg csak kornt nyomassak, hanem mert meg akarok tanulni basszerozni.. gondolom azért ez érthető volt..?! :)

és engem csak a korn motivált hogy tanuljak meg, de emellett nem csak azt akarok játszani...

Szóval, a warwick streamer 5-ös 45-ért úgy hallottam hogy nagyon megéri, te is így gondolod?

2012. jún. 20. 08:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ugy menjen mint fieldynek kell oda jopar tapasztalat, o sem basszuson kezdte, volt mar keze ugyebe rendes gitar, ha eddig megvetted sztem mar ra is jottel , hogy nehez, tanulj meg vmi lightos konnyu rockszamokat csak azokkal tudsz elindulnia metal fele,amugy fieldynek ADGCF re van hangolva, s meg mittudom mien effekteket(t) hasznal.
2012. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ő, már meg van de még különösebben nem az a tervem hogy most úgy menjen mint fieldy-nek, tudom hogy sok tapasztalat kell hozzá :) én se ma jöttem le a fáról :D és amúgy persze, nem csak slappolni akarok egész életemben, csak mivel mondták páran hogy van hozzá tapasztalatom, ezért gondoltam hogy jó helyen járok :D
2012. júl. 2. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!