Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek közül melyik gitárt...

Ezek közül melyik gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretném újrakezdeni a gitározást és az alábbi gitárokkal szemezgetek.


Három les paul forma:


- Washburn WIN-14B

[link]

- Cort CR-50 BK

[link]

- Epiphone Les Paul Special II, White

[link]


És egy strat forma:

- Cort G-200 BK

[link]


Melyiket válasszam szerintetek és miért? Előre is köszönöm a segítségeteket!


ui: Az előző gitárom egy harley benton 400-as volt és bár gyönyörűen szólt, az egyik húrláb hibás magasságú volt. Ezt szeretném elkerülni ezért gondolkodok valami színvonalasabb márkákban.


2011. dec. 26. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek mindegyik sz@ar... már bocs! :)

ha rám hallgatsz akkor gyűjtesz még egy kicsit és veszel egy ilyet ha mindenképpen ragaszkodsz a les paul formához !


[link]

2011. dec. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de amit te linkeltél, az annyiban különbözik az Epiphone Les Paul Special II-től, hogy van rajta egy tremoló kar.
2011. dec. 27. 12:13
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szar a special II.Gyakorolni jó, de nekem volt egy ismerősöm aki ilyennel ment fellépni.Jó hangszedők vannak benne, a cr50ről nem tudok mondani véleményt, nem ismerem, de nem lehet rossz gitár.
2011. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem annyiban különbözik hogy van rajta tremolo kar, ha nem értesz hozzá minek szólsz?? nézd már meg a fa minőségét meg a picupokét... nem véletlenül kerül többe.. nem csak azért mert "van rajta tremolo kar" -.-
2011. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A hangszedők ugyanazok, de a gt tényleg egy jobb fajta fából van.
2011. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"nem annyiban különbözik hogy van rajta tremolo kar, ha nem értesz hozzá minek szólsz?? nézd már meg a fa minőségét meg a picupokét... nem véletlenül kerül többe.. nem csak azért mert "van rajta tremolo kar" -.-"

Tökéletesen ugyanaz a fa és ugyanazok a pickupok.

Ha nem értessz hozzá, mit ugatsz bele a nagyok dolgába, okostojás?

A tremolós LP meg a legnagyobb vicc a világon, amit linkeltél kb a lehető legrosszabb választás a kategóriájában.

2011. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mit is gondoltam én. Hogy itt esetleg hozzáértőktől kapok választ? pfff. Mekkora egy állat vagyok én...
2011. dec. 27. 23:22
 8/20 anonim ***** válasza:
ha ennyire okos vagy akkor magyarázd már el hogy mért is a lehető legrosszabb.. és felejtsük már el az a tremolot.. am is 40k gitárnál hiába van fix híd az akkor is sz@r...
2011. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
am meg nem tum mit rinyálsz, hozzáértő választ kaptál csak nem értünk egyet.. ha meg annyira hozzáértő választ akarsz akkor azt mondom hogy szedj össze 500k és vegyél gibsont baszod mert az úgy is olyan "jó".. :D
2011. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"felejtsük már el az a tremolot.. am is 40k gitárnál hiába van fix híd az akkor is sz@r..."

Innen látszik, hogy még soha életedben nem láttál gitárt 20 méternél közelebbről.

Ha nem így lenne, nem írnál ekkora ökörséget...

De remélem sok alsókategóriás floydos gitáron játsszál még életed során, meg is érdemled.

2011. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!