Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek közül melyik gitárt...

Ezek közül melyik gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretném újrakezdeni a gitározást és az alábbi gitárokkal szemezgetek.


Három les paul forma:


- Washburn WIN-14B

[link]

- Cort CR-50 BK

[link]

- Epiphone Les Paul Special II, White

[link]


És egy strat forma:

- Cort G-200 BK

[link]


Melyiket válasszam szerintetek és miért? Előre is köszönöm a segítségeteket!


ui: Az előző gitárom egy harley benton 400-as volt és bár gyönyörűen szólt, az egyik húrláb hibás magasságú volt. Ezt szeretném elkerülni ezért gondolkodok valami színvonalasabb márkákban.


2011. dec. 26. 23:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én nem láttam ... ezzel árultad el magad hogy annyira értesz a gitárokhoz amennyit a tankcsapda klipekből láttál kb.... minden ilyen gyökér azt hiszi magáról hogy mekkora gitáros... több gitárt fogtam én már mint szerintem te kilincset... -.- és nem igazán vagyok oda floydokért csak tud..
2011. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha tudod egyáltalán mi az...
2011. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Akkor miért ajánlgatod egy szerencsétlen kezdőnek, hogy egy életre elmenjen a gitározástól a kedve?

Gratulálok...

2011. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
de ez mióta floyd??? azt mond már meg... ez vintage... -.- de biztos jobban tudod... de am meg nem veszekedni akarok én itt.. biztos te is nagyon értesz a gitárokhoz meg én is :D de inkább hagyjuk már, szegény gyerek már azt se tudja hogy hol van.. :D
2011. dec. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Bár a kérdésben nem szerepelt ez a típus, végül ez a szett lett a befutó.


[link]


Márkás cuccok, szerintem kezdésnek jó lesz.

2011. dec. 31. 00:56
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát... sajnos azt kell mondjam, hogy amiket belinkeltél bármelyik jobb lett volna egy x1esnél.
2011. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
ennyit veszekedtünk azt erre veszel egy ilyen sz@rt?? :D hááát ennél tényleg bármely jobb lett volna.. :/
2011. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen, azon veszekedtetek, hogy ki ért a témához és ki nem. Bravó!

Majd ha megérkezik, csinálok videót róla, egyféle tesztet. Akit érdekel, majd keressen rá "cort x1".

2012. jan. 1. 15:14
 19/20 anonim ***** válasza:
Mondhatjátok, hogy sz@rok, szerintem ennyiért vagy inkább kicsit többért már simán lehet használható gitárt venni. Hozzáteszem, ha egymás szivatása helyett komoly választ próbáltatok volna adni, a kérdező sokkal jobban jár. Ezt az epiphone-t nem próbáltam, hasonló modellt igen, ami kifejezetten tetszett, ennyiért szerintem jó választás lett volna. Az epi mellett szól a mahagóni test, illetve a hangszedők minősége. A hársfa gitárokat első vacak gitárom miatt kellőképpen megutáltam, a mahagóni sokkal jobb, bár az agathis se rossz. A Cortokat jónak, tartom, de az árban minimálisan feljebb levő, mahagóni testű Cort gitárok azok, amikkel érdemes lenne foglalkozni, a hárssal csak akkor, ha korlátoltak az anyagi lehetőségeid, azonban az epi hangszedők sztem jobbak az olcsóbb Cortokban használt powersoundnál, bár ilyen árkategóriában az is jó, szóval ezek közül én az epit vettem volna, az x1-nél csak alig drágább, de minőségre lényegesen jobb, de mivel az előttem szólók a veszekedéssel behülyítetteék a kérdezőt, ezt már hiába írtam...
2012. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
én ezt ajánlanám [link]
2014. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!