Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok a Fender...

Ti mit gondoltok a Fender fm65r-es erősítőről?

Figyelt kérdés

34e forintért látom a zenészaprón. Eredetien mennyibe kerül? Érdemes megvenni? Tiszta hangja van? Most egy Fender Mustang 1esem van csak már eléggé elegem van belőle...

Tapasztalatok? ELőre is köszi a választ! :)


2012. jún. 16. 23:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez csöves erősítő? :O
2012. jún. 17. 00:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy Fender fm212-es erősítőm van, ami tulajdonképpen az fm65-nek a nagytesója. A Fendernek az fm szériája nem csöves, hanem tranzisztoros felépítésű (ezért ilyen kedvező az áruk), de ennek ellenére nagyon jó hangzásuk van. Meg merem kockáztatni, hogy az egyik legjobb hangzású tranzisztoros erősítő a piacon. Szerintem érdemes megvenni, ha egy olcsó de mégis jó erősítőt szeretnél, ami még zenekarban is megállja a helyét. Az eredeti ára sajnos nem tudom mennyi, amit tudok, hogy az én 212-esem 70 ezerbe került, tehát a 65-ös ettől valamivel olcsóbb kell, hogy legyen újonnan.
2012. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!