Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender stratocaster másolatok...

Fender stratocaster másolatok pontosan milyenek vannak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 10 csillió féle körülbelül.
2012. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen 2fajta van

A szar, meg a jó. Jóból kevés van, ami másolat, de használható, gagyival meg tele van a piac :D

2012. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek próbálkozhatsz egy Squier-rel...

Egyébként a 70-es-80-as években japán gyártók (Ibanez, Tokai, Greco, Burny, Fernandes) készítettek nagyon jó minőségű másolatokat a Stratról meg a Gibsonokról is. Annyira, hogy ezek gyakorlatilag majdnem, sőt néha teljesen olyan jók voltak, mint az eredeti.

Ezért aztán az amerikai cégek jogi úton meg is támadták őket, ezért nevezik az ebben a korszakban készült ilyen hangszereket "lawsuit", azaz peres gitároknak. :)

2012. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az én 89-es Fenix starto deluxe-om is egy "lawsuit" darab :) Nagyon tuti hangja van és ha jól tudom a Fenix-t is elkapta a fender a másolatok miatt. Igaz ez nem japán, hanem koreai gyártmány, de ez kivételesen nem tartozik az ócska távol keleti kategóriába.


A kérdésre válaszolva meg: túl sok másolat létezik ahhoz, hogy itt fel tudja őket sorolni bárki is. Ha kezdő, startó formájú gitárt szeretnél, akkor én is a Squire-eket ajánlom.

2012. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi swéd levin és a japán tokai, squier voltak jók. A maiak közelében sincsenek ezeknek. De még a mai tokai sem.
2018. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!