Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározás! 7b9r7 ->> ezt hogy...

Gitározás! 7b9r7 ->> ezt hogy kell lefogni, lejátszani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
hogymi?
2012. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amennyiben ezt egy gitár tab-on látod: "seventh, bend to ninth, then release to the seventh"

lefogod a húrt a 7. bundon, hajlítasz rajta 2 bundnyit és visszaengeded a 7-es bundra.


21F

2012. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kapizsgálom már, csak azt nem értem, hogy a hajlítás az függőlegesen történik, a bundok meg vízszintesen vannak, tehát lefogom a 7dik bundnál a húrt megpengetem és utána hova tolom az ujjam? :)
2012. jún. 7. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:

a bundokkal párhuzamosan tolod, vagy húzod. Ez attól függ, hogy kényelmesebb, de attól még jobban, hogy melyik húrról van szó.


21F

2012. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


A 7. bundot hajlítod 1 egész hangal. Azaz úgy, hogy a 9. bundnál lévő hangot adja ki. A gitáron függőlegesen kell meghúzni -hajlítani- a húrt, általában a gitárnyak közepe fele, lévő oldalra.


Utána meg visszaengeded. Úgy mintha visszafelé megismételnéd a dolgot.


http://www.youtube.com/watch?v=LIPOeIfBXVc Keress rá más videókra is ha nem tiszta úgy, hogy guitar bend techniques, vagy valami hasonlóval. Biztos találsz magyart is valahol.

2012. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ajánlom figyelmedbe a Guitar Pro nevű programot.
2012. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Van amugy guitar prom, csak ez a kotta nem volt meg benne, és így hirtelen nem értettem
2012. jún. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!