Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy működik a zenekiadás?...

Hogy működik a zenekiadás? Kérem valaki zenekiadással foglalkozó ember segítsen.

Figyelt kérdés

Elkészültem saját zenéimmel(körülbelül 20 szám), érdeklődni szeretnék azután ,hogy ha meg szeretném jelentetni ,mit kell tennem ahhoz, illetve hogyan juttathatom el rádiókhoz,hogyan vehetem fel külföldi kiadókkal a kapcsolatot, ha kérhetném lépésről lépésre.


Illetve ezenkívül érdekelne, az is ,hogy egy saját digitális kiadó-nak mik a feltételei. Szeretnék a nagy zeneletöltő oldalakon is megjelenni: Beatport,Juno


Ezenkívül érdekel a sample pakkokkal kapcsolatos felhasználási szabály

(Letöltött sample-kból készül zenét egy kiadónak ki lehet-e adni,mire érdemes odafigyelni)



2012. jún. 2. 12:45
 1/3 anonim válasza:

Hm, ez egy érdekes kérdés, azt tudom mondani hogy igen hosszú folyamat, ha ilyen komolyan akarod csinálni. Viszont manapság rengeteg internetes kiadó van, akiknél egy lemez megjelentetése szinte csak egy emailbe kerül. Igazából minden az interneten keresztül történik, a rendelések is általában ezen keresztül történnek manapság

13f

2012. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mindenesetre előbb hírnevet kell szerezni, hogy felkerülj beatportra és a többi hasonló oldalra. A sample packokról pedig annyit tudok mondani, hogy vannak legálisan megvásárolható csomagok. Ha meg más előadóét használtad fel, akkor keresd meg emailben, telefonon vagy valahogyan

1. vagyok

2012. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyébként milyen név alatt alkotsz? : ) igazán kíváncsi lennék rá
2012. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!