Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt Tillel? (Rammstein)

Mi történt Tillel? (Rammstein)

Figyelt kérdés

[link]

Természetesen a sebekre gondolok, még mielőtt vicceskedni kezdene néhány alak.



2012. máj. 16. 10:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

"Jó trottyos, eléggé megöregedett"


Hát, megnéznélek én téged, hogy te majd hogyan fogsz 50 évesen kinézni.

Másrészt szerintem húsz-, harminc évesen sem fogsz ehhez hasonló testtel sem rendelkezni. Nemhogy majd később. :D

Pláne, hogy a férfiak egyrésze 30 fölött elhízik. Igaz vannak akik alatta is. :)



Ez az ember egész életében pofákat vágott a színpadon, tehát ebből nem nagyon tudod megállapítani, hogy élvezi-e vagy sem.

Aki egyszer megízleli a színpadon töltött siker ízét, annak az bizony hiányozni fog, még akkor is ha lesznek olyan pillanatok, hogy unja/utálja az egészet.



És azt sem mondanám, hogy az egész koncert playback. Van 1-2 elem ami az, de a show 95%-a élő. És más előadó is használ ilyen elemeket.

2012. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Utolsóval teljesen egyetértek!

Amúgy nem tudom, Till miért éppen mostanság kezdett volna el interjúkra járni, mikor eddig sem tette, ha nem tűnt volna fel...teljesen olyan, mint eddig volt, csak épp 10 évvel idősebben...ebben semmi különös nincs. És még messze van a vége...De ha nem tetszik, akkor nem tudom miért írsz a Rammsteinnal kapcsolatos kérdésekhez...ha csak ócsárolni tudod, akkor alapíts magadhoz való társaságot hozzá...Köszönjük!

2012. jún. 5. 13:45
 23/25 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, hogy vajon élvezi-e még a koncerteket? És arra jutottam, hogy szerintem még szereti(k) csinálni, mivel a lifad tour után nyugodtan abbahagyhatták volna, mivel bevételük biztos h volt a lifad után is, úgyhogy ha unnák a bizniszt, akkor sztem nem álltak volna neki a mig-nek. A fapofáról csak annyit, hogy mindig ilyen volt, amikor meg nem fapofával áll akkor groteszk fejeket vág, így nem lehet tudni h mennyire is tetszik neki a dolog. De remélem hogy igen, és lesz még egy albumuk(minimum) vagy a 2013as fesztiválozás. És szerintem az egész mig alatt ugyanúgy remekeltek mint mindig. :)(nagy ramms+ein fan)
2012. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Öreg trotty-e Till Lindemann, és élvezi-e még a fellépéseket?" cím talán jobban illene az elmúlt pár hozzászólás alapján. Én elég sok EGÉSZ Rammstein koncertet végignéztem már a YouTube-on, és az a véleményem, hogy a MiG és a LIFAD turné volt a legjobb az összes közül. Néhány helyen tényleg használnak playbacket, pl a Haifisch közbe, amíg Flake csónakázik, a Mann Gegen Mann-nál a "Mann Gegen Mann!" üvöltés a refrénben is volt már playback, a LIFAD-on pedig a refrén vokálja. Én ennyit hallottam ki, szerintem töb nem is nagyon lehetett. De szerintem ennyit igazán elnézhetnk, a sok showelem mellett, a koncert 95%-a-ahogy már írták- élő.


A koncerteken Till ki van festve feketére, a haját is befestette, és mint tudjuk, a fekete öregít. Biztos fiatalabbnak nézne ki ezek nélkül. Ja és az erős lámpafény is ráncosabbnak mutatja az embert :D Arra meg kiváncsi vagyok, hány 45+-os férfi rendelkezik olyan felsőtesttel, mint Till...


Visszatérve a kérdésre, szerintem tetoválások rajta :) [link] Létezik ilyesmi tetkó, kiégetik a bőrt, aztán valahogy "tartósítják" hogy jó sokáig megmaradjon a heg. Ezt látom a legvalószínűbbnek :D

2012. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Boccs, előző vagyok, kiegészíteném: az "ITDW refrénje vokálja a LIFADON" Lehagytam XD
2012. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!