Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek ha folyton görcsöl...

Mit tegyek ha folyton görcsöl a csuklóm? (gitár, zongora) Zenésztársak, tippek, ötletek? : )

Figyelt kérdés
Van egy kis probléma is vele,de már inekciót kaptam rá,az segített,viszont így is néha begörcsöl,még akár gépelésnél is.

2012. máj. 11. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a gépezésnél szokott, ha elkezd fájni, abba kell hagyni amit épp csinálsz és mozogj egy kicsit a mozgás javítja a vérkeríngésedet több vér megy a csuklódba és nem fog görcsölni meg fájni,

de ez ellen nem tudom mit lehet tenni, esetleg próbálj meg csukló szórítót használni az hátha segít

2012. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csuklószorító soha nem segített,most sem jó.Még ha bekötöm fáslival,akkor is fáj
2012. jún. 3. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor csak szüneteltesd egy időre a zenélést, és mutasd meg orvosnak, lehet elnyúlt egy csont vagy egy ín a kezedben ahogy ahsználod a hangszert
2012. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A görcsölést úgy érted, hogy hirtelen bekeményedik az izom és befeszül, megmerevedik és nem tudod mozgatni, amíg ki nem enged?
2012. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!